Škoda TechWeb
https://www.skoda-techweb.cz/forum/

Ze široké udělat užovku?
https://www.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=8&t=11527
Stránka 1 z 1

Autor:  cames [ 18.6.08, 14:09 ]
Předmět příspěvku:  Ze široké udělat užovku?

Mám v plánu koupit širokou 120tku na LPG ale ráději bych užovku (ale tu asi neseženu)-tak mě napadlo jestli by šlo aspoň vzhledově předělat širokou na užovku.... nárazníky,maska,blatníky.... šlo by to?

Autor:  MATTESS [ 18.6.08, 14:13 ]
Předmět příspěvku: 

šlo, viz Majkl
http://skoda-virt.cz/cz/auta/uzovky/284 ... a-136-gls/

Autor:  Peter50kw [ 18.6.08, 15:11 ]
Předmět příspěvku: 

Otazka je ako daleko chces ist. Prerobit predok je v podstate trivialne. Kedysi som prerabal uzovku na M-ko. Lisia sa aj lemy zadnych blatnikov, ale existovali prechodne modely, ktore boli uzovky, ale zadne blatniky mali M-kove. Absolutny uzovkovy fajnsmeker vie, ze sa lisia aj predne stlpiky a strecha. Dalsia vec je pripadne prerobenie naprav. Aj to sa da, ale uzovka na sirokych napravach vyzera asi lepsie. Upravy motora smerom k uzovke neradim - m-ko ma plno dost vyznamnych vylepseni. Tiez sa lisia klucky a je tam este kopa takmer nepostrehnutelnych detailov. Prava uzovka by mala mat napriklad maticove riadenie, ine uchytenie rezervy, drobnosti v interieri, elektroinstalacia.

Autor:  fatal [ 18.6.08, 15:15 ]
Předmět příspěvku: 

K tomu dodám jen: užovka rulezzz. 8)

Autor:  cames [ 18.6.08, 15:25 ]
Předmět příspěvku: 

Jelikož není moc času atd. tak bych chtěl jen předělat předek (maska, nejlépe 4oko, nárazník vpředu a vzadu a zadní slzičky) Není nic lepšího než koukat na užárnu v chromu

Autor:  MATTESS [ 18.6.08, 15:42 ]
Předmět příspěvku: 

tahle je taky luxus, ale to by měla být užovka z výroby. Skoro tenhle předek se mi líbí víc
Obrázek

Autor:  LiMaK [ 3.7.08, 03:09 ]
Předmět příspěvku: 

predelat lze, ale pri tehle tve uprave pocitej s problemy na TK,pri prepisu a podobne.
z uzovky modernizovat na Mko legalne lze,
ale naopak nikoli.
proste a jednoduse je nepovolena prestavba udelat z nove felicie starou, z Mka uzovku atd...

podle prohlaseni mlade boleslavi nemuzes auto zestarsit.

mel jsem ten sam problem, chtel jsem postavit cistokrevne Mko na papiry uzovky a problem jak vino, vzniklo by mi auto, ktere by bylo papirove mlade, ale kaslove stare - teoreticky bycjh na Mko nastrojil kastli uzovky, a to dle ViN cisla nelze.

Autor:  dzavanl [ 3.7.08, 10:06 ]
Předmět příspěvku: 

Ahoj jestli chces uzovku podivej se na tuhle - opravdu nadhernej kousek za dobrou cenu

http://skoda-virt.cz/cz/inzerce/prodam- ... ?offset=90

Autor:  Majlanky [ 4.7.08, 10:19 ]
Předmět příspěvku: 

dzavanl píše:
Ahoj jestli chces uzovku podivej se na tuhle - opravdu nadhernej kousek za dobrou cenu

http://skoda-virt.cz/cz/inzerce/prodam- ... ?offset=90


Tahle je hezci a levnejsi(zatim)

http://www.aukro.cz/item391144715_skoda_120gls.html

Autor:  MATTESS [ 4.7.08, 10:30 ]
Předmět příspěvku: 

Majlanky: ta už je nějak zbastlená. Nemá rámečky dveří, jiná přístrojovka, asi i volant. No nevim :sick: Sice je za dost méně (zatím), ale asi ta z virtu bude zachovalejší (?)

Autor:  Majlanky [ 4.7.08, 11:21 ]
Předmět příspěvku: 

MATTESS píše:
Majlanky: ta už je nějak zbastlená. Nemá rámečky dveří, jiná přístrojovka, asi i volant. No nevim :sick: Sice je za dost méně (zatím), ale asi ta z virtu bude zachovalejší (?)


Tak je to mozny ale ta z virtu se mi nelibi...

Autor:  fatal [ 4.7.08, 11:23 ]
Předmět příspěvku: 

MATTESS píše:
Majlanky: ta už je nějak zbastlená.


Ta by se ještě dala přebastlit na origo, teda alespoň si to myslím.

Autor:  MATTESS [ 4.7.08, 11:24 ]
Předmět příspěvku: 

to jo

Autor:  Stinovlas [ 18.7.08, 20:58 ]
Předmět příspěvku: 

volant ze nema originalni? :X poslete mi nekdo pls fotku interieru uzovky v originale.. rad bych tu svou mel taky originalni. myslel jsem, ze mam, ale asi teda nemam : :o

Autor:  Carlos [ 18.7.08, 21:14 ]
Předmět příspěvku: 

Jde hlavně o volant s plastovým věncem, ale ten mi je silně proti srsti, takže u mě nikdy.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/