| Škoda TechWeb https://www.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Ze široké udělat užovku? https://www.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=8&t=11527 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | cames [ 18.6.08, 14:09 ] |
| Předmět příspěvku: | Ze široké udělat užovku? |
Mám v plánu koupit širokou 120tku na LPG ale ráději bych užovku (ale tu asi neseženu)-tak mě napadlo jestli by šlo aspoň vzhledově předělat širokou na užovku.... nárazníky,maska,blatníky.... šlo by to? |
|
| Autor: | MATTESS [ 18.6.08, 14:13 ] |
| Předmět příspěvku: | |
šlo, viz Majkl http://skoda-virt.cz/cz/auta/uzovky/284 ... a-136-gls/ |
|
| Autor: | Peter50kw [ 18.6.08, 15:11 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Otazka je ako daleko chces ist. Prerobit predok je v podstate trivialne. Kedysi som prerabal uzovku na M-ko. Lisia sa aj lemy zadnych blatnikov, ale existovali prechodne modely, ktore boli uzovky, ale zadne blatniky mali M-kove. Absolutny uzovkovy fajnsmeker vie, ze sa lisia aj predne stlpiky a strecha. Dalsia vec je pripadne prerobenie naprav. Aj to sa da, ale uzovka na sirokych napravach vyzera asi lepsie. Upravy motora smerom k uzovke neradim - m-ko ma plno dost vyznamnych vylepseni. Tiez sa lisia klucky a je tam este kopa takmer nepostrehnutelnych detailov. Prava uzovka by mala mat napriklad maticove riadenie, ine uchytenie rezervy, drobnosti v interieri, elektroinstalacia. |
|
| Autor: | fatal [ 18.6.08, 15:15 ] |
| Předmět příspěvku: | |
K tomu dodám jen: užovka rulezzz. |
|
| Autor: | cames [ 18.6.08, 15:25 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Jelikož není moc času atd. tak bych chtěl jen předělat předek (maska, nejlépe 4oko, nárazník vpředu a vzadu a zadní slzičky) Není nic lepšího než koukat na užárnu v chromu |
|
| Autor: | MATTESS [ 18.6.08, 15:42 ] |
| Předmět příspěvku: | |
tahle je taky luxus, ale to by měla být užovka z výroby. Skoro tenhle předek se mi líbí víc
|
|
| Autor: | LiMaK [ 3.7.08, 03:09 ] |
| Předmět příspěvku: | |
predelat lze, ale pri tehle tve uprave pocitej s problemy na TK,pri prepisu a podobne. z uzovky modernizovat na Mko legalne lze, ale naopak nikoli. proste a jednoduse je nepovolena prestavba udelat z nove felicie starou, z Mka uzovku atd... podle prohlaseni mlade boleslavi nemuzes auto zestarsit. mel jsem ten sam problem, chtel jsem postavit cistokrevne Mko na papiry uzovky a problem jak vino, vzniklo by mi auto, ktere by bylo papirove mlade, ale kaslove stare - teoreticky bycjh na Mko nastrojil kastli uzovky, a to dle ViN cisla nelze. |
|
| Autor: | dzavanl [ 3.7.08, 10:06 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Ahoj jestli chces uzovku podivej se na tuhle - opravdu nadhernej kousek za dobrou cenu http://skoda-virt.cz/cz/inzerce/prodam- ... ?offset=90 |
|
| Autor: | Majlanky [ 4.7.08, 10:19 ] |
| Předmět příspěvku: | |
dzavanl píše: Ahoj jestli chces uzovku podivej se na tuhle - opravdu nadhernej kousek za dobrou cenu http://skoda-virt.cz/cz/inzerce/prodam- ... ?offset=90 Tahle je hezci a levnejsi(zatim) http://www.aukro.cz/item391144715_skoda_120gls.html |
|
| Autor: | MATTESS [ 4.7.08, 10:30 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Majlanky: ta už je nějak zbastlená. Nemá rámečky dveří, jiná přístrojovka, asi i volant. No nevim |
|
| Autor: | Majlanky [ 4.7.08, 11:21 ] |
| Předmět příspěvku: | |
MATTESS píše: Majlanky: ta už je nějak zbastlená. Nemá rámečky dveří, jiná přístrojovka, asi i volant. No nevim Tak je to mozny ale ta z virtu se mi nelibi... |
|
| Autor: | fatal [ 4.7.08, 11:23 ] |
| Předmět příspěvku: | |
MATTESS píše: Majlanky: ta už je nějak zbastlená. Ta by se ještě dala přebastlit na origo, teda alespoň si to myslím. |
|
| Autor: | MATTESS [ 4.7.08, 11:24 ] |
| Předmět příspěvku: | |
to jo |
|
| Autor: | Stinovlas [ 18.7.08, 20:58 ] |
| Předmět příspěvku: | |
volant ze nema originalni? :X poslete mi nekdo pls fotku interieru uzovky v originale.. rad bych tu svou mel taky originalni. myslel jsem, ze mam, ale asi teda nemam : |
|
| Autor: | Carlos [ 18.7.08, 21:14 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Jde hlavně o volant s plastovým věncem, ale ten mi je silně proti srsti, takže u mě nikdy. |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|