| Škoda TechWeb https://www.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Forman - záhady X https://www.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=8&t=11256 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | cyz [ 2.6.08, 01:58 ] |
| Předmět příspěvku: | Forman - záhady X |
Po opravě některých věcí (myslel jsem si že je v tom zakopaný pes) se nic nezlepšilo. Po opravě převodky řízení a výměně horních misek předníh tlumičů stále trvá divné lupání v přední nápravě (hlavně na hrbech v pravotočivých zatáčkách), chvění celého auta při rychlosti 100-120 km/h a bouchání v přední nápravě na hrbech. Klouby bez vůle, kola vyvážené, kord v pořádku (už druhé gumy, disky zánovní). Projíždělo to už několik mechaniků, žádní amatéři, nikdo neví. Dík za nápady. |
|
| Autor: | Šemik [ 2.6.08, 08:48 ] |
| Předmět příspěvku: | |
A nemůže to být prasklá podlaha za přední nápravnicí? Favority/Formany na to prý občas trpějí |
|
| Autor: | Jarda S. [ 2.6.08, 10:41 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Šemik píše: A nemůže to být prasklá podlaha za přední nápravnicí? Favority/Formany na to prý občas trpějí kdybys viděl jeho garáž tak víš že to má nedavno vyvařovaný |
|
| Autor: | cyz [ 2.6.08, 10:55 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Tam to není. Ten spoj byl sice trochu rezavý ale nebylo to prasklé. To jsme prohlíželi. |
|
| Autor: | Šemik [ 2.6.08, 14:50 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Sadra17 píše: Šemik píše: A nemůže to být prasklá podlaha za přední nápravnicí? Favority/Formany na to prý občas trpějí kdybys viděl jeho garáž tak víš že to má nedavno vyvařovaný Jeho garáž jsem viděl, o vyvářce vím. Uváděl jsem to jako čistě teoretickou možnost |
|
| Autor: | michalkatka [ 2.6.08, 15:21 ] |
| Předmět příspěvku: | |
inak to že je vonkajší homokyneťák bez vôle, neznamená že je dobrý, ak to v zákrute lúpe tak je na 99% zlý, a to môže spôsobovať aj to chvenie, ale to robia skôr vnútorné... |
|
| Autor: | cyz [ 3.6.08, 00:43 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Nedělá to jenom v zatáčkách, dělá to i na rovném. V těch zatáčkách ale víc. Kdyby to bylo kloubama tak by byl rozdíl mezi tím jestli je motor v záběru nebo ne. Tady v tom rozdíl není. |
|
| Autor: | Bukaj [ 3.6.08, 06:29 ] |
| Předmět příspěvku: | |
...co stabilizátor, respektive jeho uložení? |
|
| Autor: | Vít [ 3.6.08, 07:58 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Bukaj píše: ...co stabilizátor, respektive jeho uložení? to tam snad nemá |
|
| Autor: | septim [ 3.6.08, 14:24 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Homokynetické kĺby na 90% |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|