Škoda TechWeb
https://www.skoda-techweb.cz/forum/

Forman - záhady X
https://www.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=8&t=11256
Stránka 1 z 1

Autor:  cyz [ 2.6.08, 01:58 ]
Předmět příspěvku:  Forman - záhady X

Po opravě některých věcí (myslel jsem si že je v tom zakopaný pes) se nic nezlepšilo. Po opravě převodky řízení a výměně horních misek předníh tlumičů stále trvá divné lupání v přední nápravě (hlavně na hrbech v pravotočivých zatáčkách), chvění celého auta při rychlosti 100-120 km/h a bouchání v přední nápravě na hrbech. Klouby bez vůle, kola vyvážené, kord v pořádku (už druhé gumy, disky zánovní). Projíždělo to už několik mechaniků, žádní amatéři, nikdo neví. Dík za nápady.

Autor:  Šemik [ 2.6.08, 08:48 ]
Předmět příspěvku: 

A nemůže to být prasklá podlaha za přední nápravnicí? Favority/Formany na to prý občas trpějí :wink:

Autor:  Jarda S. [ 2.6.08, 10:41 ]
Předmět příspěvku: 

Šemik píše:
A nemůže to být prasklá podlaha za přední nápravnicí? Favority/Formany na to prý občas trpějí :wink:


kdybys viděl jeho garáž tak víš že to má nedavno vyvařovaný :wink:

Autor:  cyz [ 2.6.08, 10:55 ]
Předmět příspěvku: 

Tam to není. Ten spoj byl sice trochu rezavý ale nebylo to prasklé. To jsme prohlíželi.

Autor:  Šemik [ 2.6.08, 14:50 ]
Předmět příspěvku: 

Sadra17 píše:
Šemik píše:
A nemůže to být prasklá podlaha za přední nápravnicí? Favority/Formany na to prý občas trpějí :wink:


kdybys viděl jeho garáž tak víš že to má nedavno vyvařovaný :wink:


Jeho garáž jsem viděl, o vyvářce vím. Uváděl jsem to jako čistě teoretickou možnost :wink:

Autor:  michalkatka [ 2.6.08, 15:21 ]
Předmět příspěvku: 

inak to že je vonkajší homokyneťák bez vôle, neznamená že je dobrý, ak to v zákrute lúpe tak je na 99% zlý, a to môže spôsobovať aj to chvenie, ale to robia skôr vnútorné...

Autor:  cyz [ 3.6.08, 00:43 ]
Předmět příspěvku: 

Nedělá to jenom v zatáčkách, dělá to i na rovném. V těch zatáčkách ale víc. Kdyby to bylo kloubama tak by byl rozdíl mezi tím jestli je motor v záběru nebo ne. Tady v tom rozdíl není.

Autor:  Bukaj [ 3.6.08, 06:29 ]
Předmět příspěvku: 

...co stabilizátor, respektive jeho uložení?

Autor:  Vít [ 3.6.08, 07:58 ]
Předmět příspěvku: 

Bukaj píše:
...co stabilizátor, respektive jeho uložení?


to tam snad nemá

Autor:  septim [ 3.6.08, 14:24 ]
Předmět příspěvku: 

Homokynetické kĺby na 90%

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/