| Škoda TechWeb https://www.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| zas to hnije :( https://www.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=8&t=11090 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | krysolet007 [ 22.5.08, 15:58 ] |
| Předmět příspěvku: | |
A jsi si jistý že je ta levá strana ok? Já sem si taky myslel věcí, ale když sem to očistil a pichl do toho šroubovákem, byl jsem nemile překvapený |
|
| Autor: | Martin [ 22.5.08, 15:58 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Si to moc bereš, to nic není. To že je pravá strana auta daleko více namáhaná je známý fakt. Určitě to půjde vyvařit, ale co je vidět, tak to není ani skrz. Zaplácni to základem a gumoasfaltem a nech to ještě chvíli odstát. |
|
| Autor: | fatal [ 22.5.08, 16:02 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Já bych z toho odloupal tu starou antikorozní ochranu, očistil bych rez, pak pořádně základkou dvě vrstvy a na to Tlumex nebo Body. Hnít to bude dál, ale pomaleji... |
|
| Autor: | deekay [ 22.5.08, 16:03 ] |
| Předmět příspěvku: | |
krysolet007 píše: A jsi si jistý že je ta levá strana ok? Já sem si taky myslel věcí, ale když sem to očistil a pichl do toho šroubovákem, byl jsem nemile překvapený je to ok, tvrde ako cirhoticka pecen Martin píše: Si to moc bereš, to nic není. To že je pravá strana auta daleko více namáhaná je známý fakt. Určitě to půjde vyvařit, ale co je vidět, tak to není ani skrz. Zaplácni to základem a gumoasfaltem a nech to ještě chvíli odstát. no keby som do toho dlabol srobovakom tak je to asi skrz musim zohnat nejakeho dobreho klampiara a karosara |
|
| Autor: | cyz [ 22.5.08, 23:34 ] |
| Předmět příspěvku: | |
V pohodě, tohle není mc nosná část. Nosná část je ten nosník co je za tím. Vyvařit to není problém. Potom natřít Body 930 a máš to... btw. Martine kuš s gumoasfaltem! Viděl jsi někdy co to udělá po pár letech? Nevidím důvodu proč používat takovéto sajrajty když kilovka Body 930 stojí 130Kč, vystačí pomalu na celý podvozek a je to špičkový přípravek. |
|
| Autor: | Ondras83 [ 22.5.08, 23:41 ] |
| Předmět příspěvku: | |
cyz píše: btw. Martine kuš s gumoasfaltem! Viděl jsi někdy co to udělá po pár letech? Nevidím důvodu proč používat takovéto sajrajty když kilovka Body 930 stojí 130Kč, vystačí pomalu na celý podvozek a je to špičkový přípravek. přesně tak.....používáme ho hoooodně dlouho a nebyl nikdy problém....musí se ale obnovovat, nic nevydrží navždy, ale řekl bych...tak 2x dýl než Tlumexplast |
|
| Autor: | cyz [ 23.5.08, 00:06 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Těch 5 let vydrží, možná víc, Fávo klidně přežije. Sice to není plastisol ale v domácích podmínkách snad nic lepšího ani použít nejde. Ty bitumenové přípravky vydrží dlouho. Podobný přípravek používal můj praděda na ploty, používal uvařený asfalt do kterého namíchal nějaký latex nebo něco takového, na plot co máme na chatě to dával v roce 55 a doteď to nerezaví. |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|