| Škoda TechWeb https://www.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Guma https://www.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=8&t=10983 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Majlanky [ 17.5.08, 12:43 ] |
| Předmět příspěvku: | Guma |
Nazdar chlapy, tak jdu dneska vyluxovat auto a koukam ze mam prasklou gumu kolem predniho okna... Predni okno i gumu mi menili pred 7 mesici pri pojistne udalosti(sekali travu pred barakem a dostal jsem sutrem do predniho okna)... No takze jim to pojedu hodit na hlavu ale rozhodne uz tam nechcu gumu stejneho vyrobce Kde sehnat co nejkvalitnejsi gumu na Rapo na predni sklo v Praze? Dik |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 17.5.08, 14:11 ] |
| Předmět příspěvku: | |
ty toho naděláš kvůli dvoum stovkám, kamarádovi taky praskla guma a jde k soudu kvůli alimentům |
|
| Autor: | Šemik [ 17.5.08, 14:24 ] |
| Předmět příspěvku: | |
slovacek.milos píše: ty toho naděláš kvůli dvoum stovkám, kamarádovi taky praskla guma a jde k soudu kvůli alimentům |
|
| Autor: | krysolet007 [ 17.5.08, 14:34 ] |
| Předmět příspěvku: | |
slovacek.milos píše: ty toho naděláš kvůli dvoum stovkám, kamarádovi taky praskla guma a jde k soudu kvůli alimentům teď sem si málem stříknul do textilu |
|
| Autor: | Majlanky [ 17.5.08, 15:57 ] |
| Předmět příspěvku: | |
slovacek.milos píše: ty toho naděláš kvůli dvoum stovkám, kamarádovi taky praskla guma a jde k soudu kvůli alimentům Vtipny |
|
| Autor: | Martin 007 [ 17.5.08, 16:05 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Guma na Rapla teda nestojí bohužel 200 Kč...mě stála 700 Kč... |
|
| Autor: | Majlanky [ 17.5.08, 17:05 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Martin 007 píše: Guma na Rapla teda nestojí bohužel 200 Kč...mě stála 700 Kč... No kdyz sem se koukal na vypis tak u me taky u me dokonce 800 a sklo 2600. A kde ji kupoval, respektive kdo ji vyrobil? |
|
| Autor: | Martin 007 [ 17.5.08, 19:07 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Já sem kupoval v Autoskla H.A.K. |
|
| Autor: | DRYVER [ 17.5.08, 19:37 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Ja kupoval gunu na okno patych vrat do facka cca pred 2 tydny a stala kolem 200. A ted mi teda reknete v cem je ta rapidacka guma jina nez ta z toho facka. Samozrejme vim ze tam jina delka, ale jinak to musi byt uplne stejne ne?? Tak proc takovy cenovy rozdil?? |
|
| Autor: | Šemik [ 17.5.08, 19:39 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Kvalita bude tím důvodem.. |
|
| Autor: | LiMaK [ 17.5.08, 20:11 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Mno, dalsi mozny duvody: skoda 120/rapo ma stejne predni blatniky, stoji stejne skoda 120 uplny zadni origo - levny( u nas ve vyprodeji 1600) rapid uplny zadni blatnik origo - se vyvažuje skoro zlatem predni okno skoda 120 - skoro zadarmo predni okno rapid - taky cena zlata takze s tim favoritem to nemyslis vazne?! gumy na tohle auto by mohli davat zdarma, predstav si kdyby byla malo pocetna rodina FAVORIT KUPE, kolik by stala guma do jeho atypickych oken ?! Predni okno na rapu je totiz taky jine nez na 120ce Proste rapid je kupé, není jich tolik jako sedanu a ceny se podle toho odvijeji.... PS: zkus sehnat PRAHY na skoda 100/110 a pak mi dej vedet kolik stoji na eRko |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|