| Škoda TechWeb https://www.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| tmel ? https://www.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=8&t=10844 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | DcSpeedi [ 10.5.08, 22:41 ] |
| Předmět příspěvku: | tmel ? |
ahooj potřeboval bych poradit co koupit za tmel, potřebuju na vyvařene prahy tak abych nekoupil co špatného předem diky za odpovědi |
|
| Autor: | Kachnis [ 10.5.08, 23:39 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: tmel ? |
tmel se skelnymi vlakny je dost dobrej... |
|
| Autor: | michalkatka [ 11.5.08, 07:36 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: tmel ? |
kachnis píše: tmel se skelnymi vlakny je dost dobrej... ten je lepší na miesta kde potrebuješ zakryť malé dierky, a vo väčšej vrstve, ešte sa aj horšie brúsi. ak máš auto vyvarené, vybrúsené a chceš iba zahladiť ryhy a pod tak staší klasický karosársky polyesterový tmel (dvojzložkový) potom je ešte ideálne použiť striekaný tmel, alebo plnič.... |
|
| Autor: | LiMaK [ 17.5.08, 20:49 ] |
| Předmět příspěvku: | |
hrube dirky nebo vetsi vrstvy(nad 5mm) - tmel se skelnymi vlakny vrstvy do 5mm Jemny karosasky tmel, vybrousit co nejhladseji potom STRIKACI TMEL, brousit pod vodou--> v teto fazi uz by to melo byt dokonale pak nakonec PLNIč. plnič je vlastne takova jakoby zakladovka co sjednoti podklad co do savosti a pak ti pri lakovani nevznikaji mapy a prechody ktere jsou ovlivnene "savostí" podkladu Jeste je na vyber "hlinikovy" jemny tmel, prej je pevnejsi, zatim jsem si nejake jeho vyhody nevsiml, krome jeho vyssi ceny |
|
| Autor: | LiMaK [ 17.5.08, 20:51 ] |
| Předmět příspěvku: | |
zapomel jsem, kdysi jsem mel prilezitost mit v ruce sprej od motipu, STRIKACI TMEL S PLNICEM. a pekne se s tim pracovalo, takovy all-in-one ale ja mam radsi kompresor |
|
| Autor: | david 136 [ 19.5.08, 22:12 ] |
| Předmět příspěvku: | |
taky dost zalezi na kvalite vyvareni...na dobre vyvareny mista staci obyc zlutej stredni hrubosti ale na vetsi plochy to chce skelnej...ten je dost dobrej |
|
| Autor: | Jonny [ 19.5.08, 22:29 ] |
| Předmět příspěvku: | |
je pouzivam zelezniciarsky a ziaden problem . aj kamarat ho pouziva uz 10 rokov a ziaden problem |
|
| Autor: | DcSpeedi [ 11.6.08, 16:28 ] |
| Předmět příspěvku: | |
lze tmel se skelnymi vlakny použit i na odloupanej lak ? na blatníku u ohybu se mi odloupnul kousek tak jestli by se taky dál použit |
|
| Autor: | varok [ 14.6.08, 22:19 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Na odloupaný lak nemusíš snad používat normální tmel, už vůbec ne se skelnými vlákny. To stačí trochu přejet smirkovým pírem asi kolem 800 a stříknout to stříkacím tmelem, nebo plničem, teď nevím. Snad poradí větší machři na tohle. |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|