Škoda TechWeb
https://www.skoda-techweb.cz/forum/

tmel ?
https://www.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=8&t=10844
Stránka 1 z 1

Autor:  DcSpeedi [ 10.5.08, 22:41 ]
Předmět příspěvku:  tmel ?

ahooj
potřeboval bych poradit co koupit za tmel, potřebuju na vyvařene prahy tak abych nekoupil co špatného
předem diky za odpovědi

Autor:  Kachnis [ 10.5.08, 23:39 ]
Předmět příspěvku:  Re: tmel ?

tmel se skelnymi vlakny je dost dobrej...

Autor:  michalkatka [ 11.5.08, 07:36 ]
Předmět příspěvku:  Re: tmel ?

kachnis píše:
tmel se skelnymi vlakny je dost dobrej...


ten je lepší na miesta kde potrebuješ zakryť malé dierky, a vo väčšej vrstve, ešte sa aj horšie brúsi.

ak máš auto vyvarené, vybrúsené a chceš iba zahladiť ryhy a pod tak staší klasický karosársky polyesterový tmel (dvojzložkový) potom je ešte ideálne použiť striekaný tmel, alebo plnič....

Autor:  LiMaK [ 17.5.08, 20:49 ]
Předmět příspěvku: 

hrube dirky nebo vetsi vrstvy(nad 5mm) - tmel se skelnymi vlakny

vrstvy do 5mm Jemny karosasky tmel, vybrousit co nejhladseji
potom STRIKACI TMEL, brousit pod vodou--> v teto fazi uz by to melo byt dokonale
pak nakonec PLNIč. plnič je vlastne takova jakoby zakladovka co sjednoti podklad co do savosti a pak ti pri lakovani nevznikaji mapy a prechody ktere jsou ovlivnene "savostí" podkladu

Jeste je na vyber "hlinikovy" jemny tmel, prej je pevnejsi, zatim jsem si nejake jeho vyhody nevsiml, krome jeho vyssi ceny :-)

Autor:  LiMaK [ 17.5.08, 20:51 ]
Předmět příspěvku: 

zapomel jsem, kdysi jsem mel prilezitost mit v ruce sprej od motipu, STRIKACI TMEL S PLNICEM. a pekne se s tim pracovalo, takovy all-in-one :-)
ale ja mam radsi kompresor :-)

Autor:  david 136 [ 19.5.08, 22:12 ]
Předmět příspěvku: 

taky dost zalezi na kvalite vyvareni...na dobre vyvareny mista staci obyc zlutej stredni hrubosti ale na vetsi plochy to chce skelnej...ten je dost dobrej

Autor:  Jonny [ 19.5.08, 22:29 ]
Předmět příspěvku: 

je pouzivam zelezniciarsky a ziaden problem . aj kamarat ho pouziva uz 10 rokov a ziaden problem 8) .... je to polydaky tmel :D

Autor:  DcSpeedi [ 11.6.08, 16:28 ]
Předmět příspěvku: 

lze tmel se skelnymi vlakny použit i na odloupanej lak ? na blatníku u ohybu se mi odloupnul kousek tak jestli by se taky dál použit

Autor:  varok [ 14.6.08, 22:19 ]
Předmět příspěvku: 

Na odloupaný lak nemusíš snad používat normální tmel, už vůbec ne se skelnými vlákny. To stačí trochu přejet smirkovým pírem asi kolem 800 a stříknout to stříkacím tmelem, nebo plničem, teď nevím. Snad poradí větší machři na tohle.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/