| Škoda TechWeb https://www.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| asi potřebuju návod :o) https://www.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=8&t=10368 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | hany [ 15.4.08, 12:07 ] |
| Předmět příspěvku: | asi potřebuju návod :o) |
pořídil jsem si zadní zástěrky na feldu, 3 díry pro 3 šrouby na každé straně jsou mi jasné. ale v origo balení byly 4 sponky do U, jestli pojišťovací, nevím, nejsou to takové jako u předních a pro šroub jsou neprůchozí. nemám tucha kam s nima...poraďte bezradnému člověku bez nápadu |
|
| Autor: | Bukaj [ 15.4.08, 18:26 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: asi potřebuju návod :o) |
hany píše: pořídil jsem si zadní zástěrky na feldu, 3 díry pro 3 šrouby na každé straně jsou mi jasné. ale v origo balení byly 4 sponky do U, jestli pojišťovací, nevím, nejsou to takové jako u předních a pro šroub jsou neprůchozí. nemám tucha kam s nima...poraďte bezradnému člověku bez nápadu Sponkama připevníš gumu k lemu blatníku - na zástěrce jsou takové zobáčky, které zahákneš za ten lem a pak na ně navlékneš ty plíšky jako pojištění, aby se zástěrka z lemu nevyhákla |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|