Škoda TechWeb
https://www.skoda-techweb.cz/forum/

asi potřebuju návod :o)
https://www.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=8&t=10368
Stránka 1 z 1

Autor:  hany [ 15.4.08, 12:07 ]
Předmět příspěvku:  asi potřebuju návod :o)

pořídil jsem si zadní zástěrky na feldu, 3 díry pro 3 šrouby na každé straně jsou mi jasné. ale v origo balení byly 4 sponky do U, jestli pojišťovací, nevím, nejsou to takové jako u předních a pro šroub jsou neprůchozí. nemám tucha kam s nima...poraďte bezradnému člověku bez nápadu :D díky

Autor:  Bukaj [ 15.4.08, 18:26 ]
Předmět příspěvku:  Re: asi potřebuju návod :o)

hany píše:
pořídil jsem si zadní zástěrky na feldu, 3 díry pro 3 šrouby na každé straně jsou mi jasné. ale v origo balení byly 4 sponky do U, jestli pojišťovací, nevím, nejsou to takové jako u předních a pro šroub jsou neprůchozí. nemám tucha kam s nima...poraďte bezradnému člověku bez nápadu :D díky


Sponkama připevníš gumu k lemu blatníku - na zástěrce jsou takové zobáčky, které zahákneš za ten lem a pak na ně navlékneš ty plíšky jako pojištění, aby se zástěrka z lemu nevyhákla ;)

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/