Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 28.3.24, 09:07



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
 Motor Fe 7/97 1.6 
Autor Zpráva
Příspěvek Motor Fe 7/97 1.6
Ahoj lidi, přestože se to nesmí, roztáhli jsme s kamarádem Feldu 1.6 s nefunkčním startérem (jako že dojedu vlastní silou do opravy). Motor po vleku naskočil,ale pak jsem si všiml, že pořád svítí kontrolka mazání a motor má podezřelý zvuk (asi jako 1.9 TDI). Potkaly se snad ventily (jestli proklouzl rozvodový řemen)? Díky za radu, chci vědět, kolik tisíc si mám vyndat ze slamníku.


26.1.06, 19:52
Pspvek Reklama

   

Příspěvky: 263
Příspěvek 
Myslim, že kdyby se ti potkaly ventily s pístem, tak by motor vůbec neběžel.


27.1.06, 09:22
Profil
Příspěvek 
A oleje máš dost?Zvuk jak diesel u 1,6 jsem jednou zažil,v motoru byl nco mezi 0,5 - 1 l oleje.Kontrolka ještě nesvítila,ale na hydroštely se už asi nějak nedostávalo a podle mě to dělala divná ventilová vůle.Byl tam minerál,měněnej po 10 tkm a jednou se zapomnělo a tohle nastalo při 17tk,kdy motor,jinak s nulovou spotřebou oleje,ten přejetej olej najednou nějak sežral,prostě olej zmizel. Kromě toho kraválu se to projevovalo i brutálním poklesem výkonu.Takhle auto najelo několik set km,než jsem se to dozvěděl a kouknul na olej.Po výměně oleje se všechno vrátilo do normálu,od tý doby už uplynulo asi 100 tkm,teď má motor přes 260tkm a furt se těší relativnímu zdraví:-)


29.1.06, 21:20
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 3 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz