Prosím poradí někdo cím nebo jak vyleštit sací potrubí na motoru z Favorita 136 ? Ptám se na vnitřní vyleštění. Tak proč mám kupovat nové nebo na vrakáčiá? Já potrubí mám jen ho chci zevnitř vyleštit
Naposledy upravil Beda dne 9.12.07, 20:07, celkově upraveno 1
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru