|
|
|
FAQ
• Hledat • Přihlásit se
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 7 ] |
|
| Autor |
Zpráva |
|
Lukáš
Registrován: 21.4.07, 13:52 Příspěvky: 266
|
 Předělávka
Je tezke predelat Favorita rv. 94 ze strikacky na karbec? Co to obnasi a je takova predelavka zdarila? Nejak mi ta elektrika u Favorita nesedi.. dik
|
| 4.12.07, 22:15 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Drak
Registrován: 29.8.06, 20:14 Příspěvky: 3060 Bydliště: Olomouc
|
Těžký to není, ale je to degradace, stříkačka nefunguje?
_________________ Už tu nejsem, s fórem mi vlezte na hrb. Co jsem měl rozřešeno dořeště prosím přes drak@drakk.eu
|
| 4.12.07, 22:17 |
|
 |
|
Lukáš
Registrován: 21.4.07, 13:52 Příspěvky: 266
|
Funguje ale strasne spatne... dela si to porad co chce.. je to zcela o nicem...nejsem vubec spokojen.. tak jeste me napadlo to resit timto stylem.. co to obnasi? Na kolik to vyjde a co je treba vse vymenit? Dik
|
| 4.12.07, 22:18 |
|
 |
|
Drak
Registrován: 29.8.06, 20:14 Příspěvky: 3060 Bydliště: Olomouc
|
No tak musíš předělat komplet zapalování, kopupit AC pumpu a samotnej karbec, finančně to vujde asi dráž, než oprava stříkačky.
_________________ Už tu nejsem, s fórem mi vlezte na hrb. Co jsem měl rozřešeno dořeště prosím přes drak@drakk.eu
|
| 4.12.07, 22:24 |
|
 |
|
Ondras83
Registrován: 15.11.06, 22:59 Příspěvky: 17411 Bydliště: Stračov (u HK)
|
Drak píše: No tak musíš předělat komplet zapalování, kopupit AC pumpu a samotnej karbec, finančně to vujde asi dráž, než oprava stříkačky.
a hlavně s tim je hodně sraní a ztráta výkonu....spíš auto postav do servisu a nech si ho opravit...
_________________ "clovek musi mit odvahu to zkurvit"
|
| 4.12.07, 23:23 |
|
 |
|
slovacek.milos
Mistr mechanik
Registrován: 1.3.06, 13:42 Příspěvky: 16256 Bydliště: Strážnice
|
Lukáš píše: Funguje ale strasne spatne... dela si to porad co chce.. je to zcela o nicem...nejsem vubec spokojen.. tak jeste me napadlo to resit timto stylem.. co to obnasi? Na kolik to vyjde a co je treba vse vymenit? Dik
lukáši si blázen už jsi měl auto na diagnostice? třeba jen očistíš snímač otáček hadrem, nebo vyměníš řídící jednotku za 1500, lambádu za 1300, no takto to řešit a co ti řeknou na stk asi otevřou ty poslední vrata a zdar, no laciná záležitost to nebude miloš
|
| 5.12.07, 00:32 |
|
 |
|
Peter50kw
Registrován: 13.1.06, 11:30 Příspěvky: 1467 Bydliště: Košice
|
Ked by nic ine nevadilo, tak na STK a emisnej si bez sance.
|
| 5.12.07, 13:37 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 7 ] |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|