|
|
|
FAQ
• Hledat • Přihlásit se
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 5 ] |
|
| Autor |
Zpráva |
|
wordy
Registrován: 2.8.06, 10:06 Příspěvky: 337 Bydliště: Kolárovo
|
 Karburátor????
Ked ja vyšlapem spojku,a auto hupe na ceste,tak krásne lietajú volnobežné otáčky od 500 do 1100,alebo zdohne motor.Čím to môže biť?
mám favorit 136 karburátor,a na LPG to nerobí po výmene reduktora.
|
| 27.10.07, 11:05 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
michalkatka
Registrován: 11.2.06, 15:19 Příspěvky: 19160 Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
|
 Re: Karburátor????
wordy píše: Ked ja vyšlapem spojku,a auto hupe na ceste,tak krásne lietajú volnobežné otáčky od 500 do 1100,alebo zdohne motor.Čím to môže biť? mám favorit 136 karburátor,a na LPG to nerobí po výmene reduktora.
zrejme niečo s karbecom.... možno len nejaká ucpaná tryska., keď to na LPG nerobí, a môže to robiť aj falošný vzduch...
_________________ Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336
|
| 27.10.07, 11:49 |
|
 |
|
Neex
Registrován: 18.10.07, 18:16 Příspěvky: 1036 Bydliště: Šumperk
|
No když vyšlápneš spojku tak odpojíš motor od zátěže... tím pádem v karburátoru vzniknou jiné směšovací poměry vlivem změny podtlaku a jak to vypadá tak tvůj karburátor je neumím nějakou závadou vyrovnat... aspoň tak to vidím já.
_________________ Favorit 135 LX r.v.93
|
| 27.10.07, 12:11 |
|
 |
|
spartra
Registrován: 3.3.06, 22:13 Příspěvky: 1331 Bydliště: královehradecký kraj
|
vzduch, nětěsnost
_________________ š 105 s, 50kw, LPG r.v. 5 - 85
|
| 27.10.07, 12:34 |
|
 |
|
wordy
Registrován: 2.8.06, 10:06 Příspěvky: 337 Bydliště: Kolárovo
|
Bol to len obohacovač,vymenené,a všetko slape v pohode.
|
| 29.10.07, 12:28 |
|
 |
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 5 ] |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|