|
|
|
FAQ
• Hledat • Přihlásit se
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 2 ] |
|
| Autor |
Zpráva |
|
romanko
Registrován: 2.1.07, 15:57 Příspěvky: 29 Bydliště: Slovakia
|
 Sviečky felicia
ako sa dava dolu kryt na sviečky na felici ??? ked to skušam dat dolu cele sa to nejako hybe a bojim sa aby som niečo neutrhol tak prosim o radu...
_________________ Škoda Felicia LX 1.3 MPi 50kw 1999. Strieborná metalíza, chromované kľúčky, chromovy tuning výfuk, tónované sklá, tuning bočnice, repro /////ALPINE, centrál, alarm, tuning predné mriežka... rozšírené zadné svetlá..... to je myslím všetko
|
| 15.10.07, 08:47 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
slovacek.milos
Mistr mechanik
Registrován: 1.3.06, 13:42 Příspěvky: 16256 Bydliště: Strážnice
|
musíš mit šestku imbus a ta lišta je zespodu přišroubovaná na držáku, ty imbusy nejsou vidět to bys tam musel narvat hlavu nebo zrcátko ale silou nic nezmůžeš miloš
|
| 15.10.07, 16:44 |
|
 |
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 2 ] |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|