| Škoda TechWeb https://www.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Fáčko nestartuje https://www.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=6909 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Dan.83 [ 13.10.07, 22:50 ] |
| Předmět příspěvku: | Fáčko nestartuje |
Zdravím.Mám menší problém.Jelikož jsem měl v řiti těsnění pod hlavou tak jsem ho vyměnil.Vše v pohodě.Všechno je zapojený.Jen prostě motor nechce nastartovat.Točí ale jinak nic sem tam střelí do výfuku.Bez náznaku nastartovat. |
|
| Autor: | fatal [ 13.10.07, 22:52 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Fáčko nestartuje |
Dan.83 píše: Zdravím.Mám menší problém.Jelikož jsem měl v řiti těsnění pod hlavou tak jsem ho vyměnil.Vše v pohodě.Všechno je zapojený.Jen prostě motor nechce nastartovat.Točí ale jinak nic sem tam střelí do výfuku.Bez náznaku nastartovat. Nemáš špatně zapojené svíčky? |
|
| Autor: | Dan.83 [ 13.10.07, 23:14 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Fáčko nestartuje |
fatal píše: Dan.83 píše: Zdravím.Mám menší problém.Jelikož jsem měl v řiti těsnění pod hlavou tak jsem ho vyměnil.Vše v pohodě.Všechno je zapojený.Jen prostě motor nechce nastartovat.Točí ale jinak nic sem tam střelí do výfuku.Bez náznaku nastartovat. Nemáš špatně zapojené svíčky? s rozdělovačem a kabelama sem nic nedělal |
|
| Autor: | fatal [ 13.10.07, 23:18 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Fáčko nestartuje |
Dan.83 píše: s rozdělovačem a kabelama sem nic nedělal Nezapoměls něco zapojit? Vůle ventilů nastavené? Jiskru to hází? Svíčky čisté? Palivo načerpáno? Trubky podtlaku pro rozdělovač a posilovač zapojené? Před startem prošlápnutý pedál? |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|