| Škoda TechWeb https://www.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| zamena znacky oleje https://www.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=6764 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | jizíček [ 4.10.07, 11:24 ] |
| Předmět příspěvku: | zamena znacky oleje |
muzu zamenit 15w-40 paramo s 15w-40 mogul ?? |
|
| Autor: | Vít [ 4.10.07, 11:41 ] |
| Předmět příspěvku: | |
mrkni ještě aby to mělo stejný API a neměl by být problém |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 4.10.07, 11:42 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: zamena znacky oleje |
jizíček píše: muzu zamenit 15w-40 paramo s 15w-40 mogul ?? bez problémů, ale taky záležíco ten olej umí, třeba se setkáš že 15 W 40 není vhodný pod 10 stupnů moje sperturbo splnuje stoprocentní start při minus 26, původně 15W40 nyní s polosyntetickýma přísadama miloš |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|