| Škoda TechWeb https://www.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Karbec - dusí se https://www.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=6300 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | kvakorius [ 5.9.07, 08:57 ] |
| Předmět příspěvku: | Karbec - dusí se |
Nazdar pánové. Malou radu. Při nastartování a volnoběhu, protáčení v klidu šlape jako hodinky. Při pomalém rozjezdu jak by smet. Při rozjezdu s akcelerací se jako by rozjede ale v zápětí se začne dusit,někdy chcípne, pokud ho ale vytočím před rozjezdem tak jede normálně.Po zahřátí funguje vše jak má. Takže to dělá jen při nedokonale ptohřátém motoru. Co s tím, Dík za rady a nápady.j(':idea:')(':?:') |
|
| Autor: | michalkatka [ 5.9.07, 09:05 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Karbec - dusí se |
kvakorius píše: Nazdar pánové. Malou radu. Při nastartování a volnoběhu, protáčení v klidu šlape jako hodinky. Při pomalém rozjezdu jak by smet. Při rozjezdu s akcelerací se jako by rozjede ale v zápětí se začne dusit,někdy chcípne, pokud ho ale vytočím před rozjezdem tak jede normálně.Po zahřátí funguje vše jak má. Takže to dělá jen při nedokonale ptohřátém motoru. Co s tím, Dík za rady a nápady.j(':idea:')(':?:') auto? a typ karbecu? alebo vstrekovania? |
|
| Autor: | Peter50kw [ 5.9.07, 09:06 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Je to normalne. Nechaj trocha otvoreny sytic nez sa motor zahreje. |
|
| Autor: | kvakorius [ 5.9.07, 09:30 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Karbec - dusí se |
kvakorius píše: Nazdar pánové. Malou radu. Při nastartování a volnoběhu, protáčení v klidu šlape jako hodinky. Při pomalém rozjezdu jak by smet. Při rozjezdu s akcelerací se jako by rozjede ale v zápětí se začne dusit,někdy chcípne, pokud ho ale vytočím před rozjezdem tak jede normálně.Po zahřátí funguje vše jak má. Takže to dělá jen při nedokonale ptohřátém motoru. Co s tím, Dík za rady a nápady.j(':idea:')(':?:') |
|
| Autor: | michalkatka [ 5.9.07, 09:33 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Karbec - dusí se |
kvakorius píše: kvakorius píše: Nazdar pánové. Malou radu. Při nastartování a volnoběhu, protáčení v klidu šlape jako hodinky. Při pomalém rozjezdu jak by smet. Při rozjezdu s akcelerací se jako by rozjede ale v zápětí se začne dusit,někdy chcípne, pokud ho ale vytočím před rozjezdem tak jede normálně.Po zahřátí funguje vše jak má. Takže to dělá jen při nedokonale ptohřátém motoru. Co s tím, Dík za rady a nápady.j(':idea:')(':?:') Pierburg tak to chce poriadne premazať ten mechanizmus automatickej prívery, prípadne nastaviť, nájddi si tu nastavenie automatického sytiča, už sa to to viac krát preberalo.. |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|