| Škoda TechWeb https://www.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| susplech https://www.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=6157 |
Stránka 1 z 2 |
| Autor: | fert.j [ 27.8.07, 15:42 ] |
| Předmět příspěvku: | susplech |
shanim plech na vyrobu liziny minimalni rozmery plechu 3x1000x1200mm a hlavne pokud mozno levne kdyby se to nekomu valelo doma dik |
|
| Autor: | Matthes [ 27.8.07, 16:46 ] |
| Předmět příspěvku: | |
mopedak odhalen Neni to moc tenky? Davali tam duralovej plech asi 8mm ... Zelezo je sice zelezo ... |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 27.8.07, 16:58 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: susplech |
fert.j píše: shanim plech na vyrobu liziny minimalni rozmery plechu 3x1000x1200mm a hlavne pokud mozno levne kdyby se to nekomu valelo doma dik trojku plech metr krát metr dvacet, to bude obrněné pěchotní vozidlo nebo co miloš |
|
| Autor: | Bukaj [ 28.8.07, 22:04 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: susplech |
slovacek.milos píše: fert.j píše: shanim plech na vyrobu liziny minimalni rozmery plechu 3x1000x1200mm a hlavne pokud mozno levne kdyby se to nekomu valelo doma dik trojku plech metr krát metr dvacet, to bude obrněné pěchotní vozidlo nebo co miloš Dekl od nějaké šachty v Metru A možná by byl i nerezovej |
|
| Autor: | DRYVER [ 28.8.07, 23:05 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: susplech |
Bukaj píše: slovacek.milos píše: fert.j píše: shanim plech na vyrobu liziny minimalni rozmery plechu 3x1000x1200mm a hlavne pokud mozno levne kdyby se to nekomu valelo doma dik trojku plech metr krát metr dvacet, to bude obrněné pěchotní vozidlo nebo co miloš Dekl od nějaké šachty v Metru A možná by byl i nerezovej Tak to chce uz ale odvahu a hlaven rychly nohy no trochu sily by taky neskodilo. |
|
| Autor: | Martin [ 29.8.07, 08:00 ] |
| Předmět příspěvku: | |
To ti normálně stačí tabule, však ta má rozměr 1x2m, tak co řešíš? |
|
| Autor: | fert.j [ 29.8.07, 09:13 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Matthes píše: mopedak odhalen Neni to moc tenky? Davali tam duralovej plech asi 8mm ... Zelezo je sice zelezo ... mame na felde taky orogo skoda lizinu a to je cca 4 dural ale uz osoupanej a drzi perfektne. jj prokouknul jsi me |
|
| Autor: | cyz [ 29.8.07, 09:44 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: susplech |
slovacek.milos píše: fert.j píše: shanim plech na vyrobu liziny minimalni rozmery plechu 3x1000x1200mm a hlavne pokud mozno levne kdyby se to nekomu valelo doma dik trojku plech metr krát metr dvacet, to bude obrněné pěchotní vozidlo nebo co miloš Asi z toho bude nový typ - Škoda BVP....nebo replika Škoda Henlein |
|
| Autor: | fert.j [ 29.8.07, 09:49 ] |
| Předmět příspěvku: | |
vtipaslci radsi reknete kde ho levne seznat tabule 3x1000x2000 stoji cca 1300 to si prihodim700 a mam origo skoda ale to bych znekolikanasobil cenu toho auta |
|
| Autor: | cyz [ 29.8.07, 09:51 ] |
| Předmět příspěvku: | |
fert.j píše: vtipaslci radsi reknete kde ho levne seznat tabule 3x1000x2000 stoji cca 1300 to si prihodim700 a mam origo skoda ale to bych znekolikanasobil cenu toho auta Zkus popřemýšlet jestli nemáš kámoše někde v nějaké firmě co vyrábí takové věci jako výtahy, eskalátory, plošiny pro invalidy apod. tam takových plechů mívají docela kotel. |
|
| Autor: | fert.j [ 29.8.07, 10:11 ] |
| Předmět příspěvku: | |
prave ze neme a co ty??.-) |
|
| Autor: | cyz [ 29.8.07, 10:15 ] |
| Předmět příspěvku: | |
fert.j píše: prave ze neme a co ty??.-) Možná bych o něčem věděl ale neslibuju. Odkuď jsi? |
|
| Autor: | fert.j [ 29.8.07, 10:40 ] |
| Předmět příspěvku: | |
cyz píše: fert.j píše: prave ze neme a co ty??.-) Možná bych o něčem věděl ale neslibuju. Odkuď jsi? praha |
|
| Autor: | fert.j [ 29.8.07, 10:41 ] |
| Předmět příspěvku: | |
cyz píše: fert.j píše: prave ze neme a co ty??.-) Možná bych o něčem věděl ale neslibuju. Odkuď jsi? ty ses z kunovic?kousek je ostrozska nova ves? |
|
| Autor: | cyz [ 29.8.07, 10:56 ] |
| Předmět příspěvku: | |
fert.j píše: cyz píše: fert.j píše: prave ze neme a co ty??.-) Možná bych o něčem věděl ale neslibuju. Odkuď jsi? ty ses z kunovic?kousek je ostrozska nova ves? Jo hned vedle...to to tam znáš? Jaký materiál to má být? |
|
| Stránka 1 z 2 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|