| Škoda TechWeb https://www.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Starty; starty https://www.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=6103 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | zokot [ 24.8.07, 06:37 ] |
| Předmět příspěvku: | Starty; starty |
Při startování mi startér jen cvakne a nic se neděje. Nevíte čím to může být? |
|
| Autor: | ventYl [ 24.8.07, 07:40 ] |
| Předmět příspěvku: | |
v cievke startera je taky maly spinac, ktory zopne prud do startera pri dosadnuti kotvy, moze byt po smrti. v horsom pripade j po smrti vinutie startera, alebo nejaka jeho cast. |
|
| Autor: | Matthes [ 24.8.07, 08:15 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Hehe, prej malej spinac |
|
| Autor: | zokot [ 24.8.07, 12:08 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Tak z toho nejsem moudrej - spínač?§ Já si tak přestavím akorát spínač jako nějaké tlačítko. |
|
| Autor: | Matthes [ 24.8.07, 12:27 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Proste jak je na starteru ten mensi valecek na 2 sroubech, ten se sunda. Odpajis tam na vicku 2 draty a vicko sundas, pod nim je spinac ... to pochopis az to uvidis |
|
| Autor: | zokot [ 24.8.07, 12:31 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Jo a jeste jsem si vzpomel, kdyz s autem pohnu (trochu zatlacit) tak to vetsinou chytne. |
|
| Autor: | Matthes [ 24.8.07, 12:35 ] |
| Předmět příspěvku: | |
zokot píše: Jo a jeste jsem si vzpomel, kdyz s autem pohnu (trochu zatlacit) tak to vetsinou chytne. No mozna by to teda mohlo bejt este vinuti kotvy nebo treba ten medenej plisek jak na nej jde uhlik, no rozeber starter ... Takhle sou to dohady |
|
| Autor: | zokot [ 24.8.07, 12:36 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Diky vsem. O vikendu se do toho pustim. |
|
| Autor: | Martin [ 24.8.07, 16:21 ] |
| Předmět příspěvku: | |
A co uhlíky? |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|