| Škoda TechWeb https://www.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Hlava favorit - spotreba https://www.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=6034 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | DRYVER [ 19.8.07, 13:37 ] |
| Předmět příspěvku: | Hlava favorit - spotreba |
Nejak se mi zda ze mi favorit papa hodne benzinu. Snazim se to moc nevytacet a jezdit tak do 90 az 100 km/hod Je tam motor 135 s novyma rozvodama a vevnitr ocisteny od vsech usazenin co byly videt a kam se slo dostat sroubovackem, spachtlou .... Proplachnuty olejem cca 1000 km a pak nality olej ELF 10W40. Ventily serizene, predstih podle stroboskopu. Chci snizit halvu abych se dostal na kompresni pomer motoru 136 tzn. 9,7:1 az 10:1 Vymenit gufirka ventilu a mozna vylestit a slicovat saci potrubi. Co jeste by ste doporucili |
|
| Autor: | Kristensen [ 19.8.07, 14:41 ] |
| Předmět příspěvku: | |
A co je moc velká spotřeba? |
|
| Autor: | venca.m [ 19.8.07, 15:17 ] |
| Předmět příspěvku: | |
No jestli chces kompresni pomer jako u 136,neni jednodussi si sehnat pisty ze 136? pokud vim tak je hlava stejna,akorat 135 ma vic vybrane ty pistky... |
|
| Autor: | DRYVER [ 19.8.07, 19:48 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Velka spotreba je ruzna nekdy 8, nekdy 9, nekdy i 10L Asi teda buud brat ten prumer a to je 9 litru a to se mi zda moc. K tem pistum - taky sem o tom uvazoval ale nova sada stoji 3500 + tesneni, olej a vlastne vse co je k tomu potrebne. Takze levnejsi mi prijde snizit tu hlavu a navic budu mt jistotu ze rovna, zabrousena sedla a nove gufirka ventilu ... |
|
| Autor: | škodař [ 19.8.07, 20:10 ] |
| Předmět příspěvku: | |
DRYVER píše: Velka spotreba je ruzna nekdy 8, nekdy 9, nekdy i 10L Asi teda buud brat ten prumer a to je 9 litru a to se mi zda moc. K tem pistum - taky sem o tom uvazoval ale nova sada stoji 3500 + tesneni, olej a vlastne vse co je k tomu potrebne. Takze levnejsi mi prijde snizit tu hlavu a navic budu mt jistotu ze rovna, zabrousena sedla a nove gufirka ventilu ... |
|
| Autor: | DRYVER [ 19.8.07, 20:19 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Nevim nevim - zadrenej motor, sjety pistni krouzky a valce temer bez schodku... Asi byl zadrenej na klice kdyz rikas ze valce sou vpohode. Ale stejne nove krouzky mas 800 - 1000 kc. Co ma nalitanyho a jak dlouho stoji? |
|
| Autor: | DRYVER [ 20.8.07, 12:14 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Tak vazne nikdo nevite o kolik snizit tu hlavu abych se dostal na kompresni pomer jako 136 tzn |
|
| Autor: | michalkatka [ 20.8.07, 12:29 ] |
| Předmět příspěvku: | |
DRYVER píše: Tak vazne nikdo nevite o kolik snizit tu hlavu abych se dostal na kompresni pomer jako 136 tzn 0,7 až 0,9mm, ale pozor na to či už nebola znižovaná, alebo zarovnávaná... na hlave je taký štvorcový výrez pokiaľ sa znižovať dá a podľa toho sa to najlepšie merá... |
|
| Autor: | škodař [ 20.8.07, 15:01 ] |
| Předmět příspěvku: | |
DRYVER píše: Nevim nevim - zadrenej motor, sjety pistni krouzky a valce temer bez schodku... Asi byl zadrenej na klice kdyz rikas ze valce sou vpohode. Ale stejne nove krouzky mas 800 - 1000 kc. Co ma nalitanyho a jak dlouho stoji? |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|