|
|
|
FAQ
• Hledat • Přihlásit se
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 7 ] |
|
| Autor |
Zpráva |
|
vkicam
Registrován: 7.8.07, 17:32 Příspěvky: 3
|
 ahojte
Prosim vas tecie mi benzin z karburatora.Oproti tej pačke čo ju ťaha lanko od pedalu je taka klapka/neviem načo služi/ a spod nej kvapka benz.Čiže ak sa pozeram na karburator s predu tak lanko je na Ľavo a ta klapka na pravo.A ak z ňou trocha pohnem tak tečie ešte viac.Neviem či som to opísal zrozumitelne ale niesom nejaky technik tak ak mi moze niekto poradiť čo to je za poruchu tak vopred ďakujem.
|
| 7.8.07, 18:04 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Kristensen
Registrován: 24.2.07, 10:02 Příspěvky: 6765 Bydliště: Česká Třebová
|
 Re: ahojte
vkicam píše: Prosim vas tecie mi benzin z karburatora.Oproti tej pačke čo ju ťaha lanko od pedalu je taka klapka/neviem načo služi/ a spod nej kvapka benz.Čiže ak sa pozeram na karburator s predu tak lanko je na Ľavo a ta klapka na pravo.A ak z ňou trocha pohnem tak tečie ešte viac.Neviem či som to opísal zrozumitelne ale niesom nejaky technik tak ak mi moze niekto poradiť čo to je za poruchu tak vopred ďakujem.
No v první řadě zkontroluj hladinu v plovákovej komoře a jestli zavírá jehlovej ventil pak můžeš hledat dál
_________________ JM AUTO-MOTO
Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div
|
| 7.8.07, 18:43 |
|
 |
|
Viky
Pan Kapitán
Registrován: 10.1.06, 13:49 Příspěvky: 12166 Bydliště: Tynec n.L.
|
 Re: ahojte
Kristensen píše: vkicam píše: Prosim vas tecie mi benzin z karburatora.Oproti tej pačke čo ju ťaha lanko od pedalu je taka klapka/neviem načo služi/ a spod nej kvapka benz.Čiže ak sa pozeram na karburator s predu tak lanko je na Ľavo a ta klapka na pravo.A ak z ňou trocha pohnem tak tečie ešte viac.Neviem či som to opísal zrozumitelne ale niesom nejaky technik tak ak mi moze niekto poradiť čo to je za poruchu tak vopred ďakujem. No v první řadě zkontroluj hladinu v plovákovej komoře a jestli zavírá jehlovej ventil pak můžeš hledat dál
V prvni rade... co to je za karburator / co to je za auto?
_________________ Forman 1994 Million Edition "Frankie" Rapid 120/1985 "Eda" - BAZ 120R Škoda 742 Forever Team - 
Cvokárium: Youtube Instagram
|
| 8.8.07, 09:57 |
|
 |
|
autostar
Registrován: 31.7.07, 12:45 Příspěvky: 49 Bydliště: Slovensko,Košice
|
 Re: ahojte
Tip odo mňa, ak je to fačko.
Ak som dobre pochopil je to pumpička v karburátore priamo nad výfukom, a veselo si kvapká benzín priamo na zvody.
Rozober OPATRNE! vymeň membránku-dá sa kúpiť. Hotovo.
Potrebuješ: krížový šrubovák s krátkou rúčkou (magnetická špička), daj si dole kryt kúrenia.
|
| 10.8.07, 12:24 |
|
 |
|
vkicam
Registrován: 7.8.07, 17:32 Příspěvky: 3
|
 Už netečie
Ďakujem vám.Bola to tá pumpička.Stačilo 165 sk a hotovo.
|
| 12.8.07, 14:25 |
|
 |
|
vkicam
Registrován: 7.8.07, 17:32 Příspěvky: 3
|
 Mám ešte otázku
KoĽko oleja ide do prevodovky?Favorit.Ďakujem
|
| 12.8.07, 14:26 |
|
 |
|
DRYVER
Registrován: 23.8.06, 22:15 Příspěvky: 2939 Bydliště: Rokytnice u Přerova
|
 Re: Mám ešte otázku
vkicam píše: KoĽko oleja ide do prevodovky?Favorit.Ďakujem
Do prevodovky favoritu se vleze 2,5 litru oleje.
|
| 12.8.07, 19:59 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 7 ] |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|