| Škoda TechWeb https://www.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Motor - Favorit https://www.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=5296 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Lukáš [ 20.6.07, 18:08 ] |
| Předmět příspěvku: | Motor - Favorit |
Mam problem na motoru Favorit s BMM rv. 94 ze mi drzi na volnobeh vysoke otacky.. mel jsem auto v servise a rikali ze jim nejaka klapa nebo co hlasi skrat porad... co to znamena? Da se to sehnat nekde a na kolik takova klapa vyjde? Vubec nevim o cem je rec, tak se ptam... a je to mozne ze to je fakt tim? Dekuji |
|
| Autor: | roman heller [ 20.6.07, 20:28 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Motor - Favorit |
Lukáš píše: Mam problem na motoru Favorit s BMM rv. 94 ze mi drzi na volnobeh vysoke otacky.. mel jsem auto v servise a rikali ze jim nejaka klapa nebo co hlasi skrat porad... co to znamena? Da se to sehnat nekde a na kolik takova klapa vyjde? Vubec nevim o cem je rec, tak se ptam... a je to mozne ze to je fakt tim? Dekuji Možná myslí poťák škrtící klapky......ti hlásí že je otevřená a přitom je zavřená a řídící jednotka tomu posílá víc benzínu protože poslouchá ten skratovaný poťák....tím to může být.....setkal sem se stím podobným na feldě bmm |
|
| Autor: | Lukáš [ 20.6.07, 20:44 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Co to pro me znamena? Da se ten potenciometr vymenit? Na kolik to muze vyjit asi? Dik |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|