| Škoda TechWeb https://www.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Nastavení karburátoru https://www.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=5285 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Vitezslav [ 19.6.07, 22:12 ] |
| Předmět příspěvku: | Nastavení karburátoru |
Jak se na favoritáckým karbeci nastavujou volnoběžný otáčky. |
|
| Autor: | michalkatka [ 19.6.07, 22:19 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Nastavení karburátoru |
Vitezslav píše: Jak se na favoritáckým karbeci nastavujou volnoběžný otáčky. od zadu súbežne s plynovým lankom je taký červík, ktorý robí doraz klapke 1. komory, tým sa nastavuje voľnobeh... |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|