| Škoda TechWeb https://www.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Čidlo tlaku oleje https://www.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=5277 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | svagr [ 19.6.07, 13:23 ] |
| Předmět příspěvku: | Čidlo tlaku oleje |
Zdravím, mohli by ste mi prosím poradit, kde je přesně umístěný čidlo tlaku oleje na fabii? Je to hned vedle olejovýho filtru nebo více vpravo, spíš na kraji bloku? Díky |
|
| Autor: | hans [ 19.6.07, 13:29 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Ještě napiš jakej je to motor. |
|
| Autor: | svagr [ 19.6.07, 13:36 ] |
| Předmět příspěvku: | |
1,4 MPi |
|
| Autor: | hans [ 19.6.07, 13:44 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Tak to je při pohledu zepředu vpravo od olejovýho filtru, v podstatě ve stejný výšce. Kousek od spojky. Blok tohohle motoru je v podstatě stejný s blokem ve Felicii 1,3 MPi, tedy i s Favoritem a vlastně i 130kou... |
|
| Autor: | svagr [ 19.6.07, 13:54 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Myslíš hned vedle filtru vpravo (zhruba uprostřed bloku)? pak ještě vedou dráty k něčemu co je skoro na kraji vpravo na bloku. Díky |
|
| Autor: | hans [ 19.6.07, 13:55 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Nevím co je u Fabie hned vedle filtru, ale baroskop oleje je skoro na kraji bloku, pár centimetrů od převodovky. |
|
| Autor: | svagr [ 19.6.07, 13:58 ] |
| Předmět příspěvku: | |
ok, díky |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|