| Škoda TechWeb https://www.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| těsnění pod hlavou https://www.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=5221 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Jarda S. [ 14.6.07, 19:25 ] |
| Předmět příspěvku: | těsnění pod hlavou |
kolik má bejt utahovací moment ? a jak seřídit ventily ? pls návod pro lamu že bych na to v sobotu vlítnul |
|
| Autor: | deekay [ 14.6.07, 19:28 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: těsnění pod hlavou |
Sadra17 píše: kolik má bejt utahovací moment ? a jak seřídit ventily ? pls návod pro lamu že bych na to v sobotu vlítnul sa mi nechce verit ze by si ty nieco nevedel peace |
|
| Autor: | Jarda S. [ 14.6.07, 19:30 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: těsnění pod hlavou |
deekay píše: Sadra17 píše: kolik má bejt utahovací moment ? a jak seřídit ventily ? pls návod pro lamu že bych na to v sobotu vlítnul sa mi nechce verit ze by si ty nieco nevedel peace nechce se mi to hledat |
|
| Autor: | Jarda S. [ 14.6.07, 19:34 ] |
| Předmět příspěvku: | |
http://skoda.panda.cz/clanek.php3?id=55 u studenýho je to 0,20 ? |
|
| Autor: | Jarda S. [ 14.6.07, 19:37 ] |
| Předmět příspěvku: | |
http://skoda.panda.cz/clanek.php3?id=128 přetěsnění když už se v tom budu hrabat |
|
| Autor: | Jarda S. [ 14.6.07, 19:39 ] |
| Předmět příspěvku: | |
http://skoda.panda.cz/clanek.php3?id=155 rozvody |
|
| Autor: | jindra [ 14.6.07, 20:42 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Sadra17 píše: http://skoda.panda.cz/clanek.php3?id=55 u studenýho je to 0,20 ? jo,když chceš všechno víš |
|
| Autor: | Jarda S. [ 14.6.07, 20:54 ] |
| Předmět příspěvku: | |
jindra píše: Sadra17 píše: http://skoda.panda.cz/clanek.php3?id=55 u studenýho je to 0,20 ? jo,když chceš všechno víš nebyl sem si jistej |
|
| Autor: | Jarda S. [ 19.6.07, 20:13 ] |
| Předmět příspěvku: | |
tak je hotovo auto jezdí |
|
| Autor: | michalkatka [ 19.6.07, 21:00 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Sadra17 píše: tak je hotovo auto jezdí gratulujem... |
|
| Autor: | Jarda S. [ 19.6.07, 21:02 ] |
| Předmět příspěvku: | |
michalkatka píše: Sadra17 píše: tak je hotovo auto jezdí gratulujem... i závada se ztratila už to nečoudí ale udivuje mě že těsnění nebylo požkozený |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|