| Škoda TechWeb https://www.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Olej - voda https://www.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=5112 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Lukáš [ 3.6.07, 22:56 ] |
| Předmět příspěvku: | Olej - voda |
Chtel jsem se zeptat: Mam Favorit 94 s BMM.. a mam problem ze se mi straci voda... jak jsem meril olej tak se mi zda ze ho tam nejak podezrele pribyva... a motor po nastartovani se projevuje tak ze cca 5s sviti kontrolka oleje.. neni to moc? Cim to muze byt a jak tento problem resit? Dekuji |
|
| Autor: | michalkatka [ 3.6.07, 23:02 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Olej - voda |
Lukáš píše: Chtel jsem se zeptat: Mam Favorit 94 s BMM.. a mam problem ze se mi straci voda... jak jsem meril olej tak se mi zda ze ho tam nejak podezrele pribyva... a motor po nastartovani se projevuje tak ze cca 5s sviti kontrolka oleje.. neni to moc? Cim to muze byt a jak tento problem resit? Dekuji najskôr tesnenie pod hlavou, možno medené krúžky pod vložkami - dole hlava, preventívne zarovnanie, kontrola presahu vložiek... |
|
| Autor: | Kikan [ 4.6.07, 11:58 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Olej - voda |
michalkatka píše: Lukáš píše: Chtel jsem se zeptat: Mam Favorit 94 s BMM.. a mam problem ze se mi straci voda... jak jsem meril olej tak se mi zda ze ho tam nejak podezrele pribyva... a motor po nastartovani se projevuje tak ze cca 5s sviti kontrolka oleje.. neni to moc? Cim to muze byt a jak tento problem resit? Dekuji najskôr tesnenie pod hlavou, možno medené krúžky pod vložkami - dole hlava, preventívne zarovnanie, kontrola presahu vložiek... Jj a co nejrychleji. |
|
| Autor: | DRYVER [ 4.6.07, 15:41 ] |
| Předmět příspěvku: | |
a nekouri se ti z vyfuku takovy svetly kour (proste neco jienho nez kdyz to je ok) |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 4.6.07, 22:00 ] |
| Předmět příspěvku: | |
a jak vypadá ten olej je bílý, a co víčko jak naléváš olej jsou tam kapky vody? miloš |
|
| Autor: | michalkatka [ 5.6.07, 08:17 ] |
| Předmět příspěvku: | |
v každom prípade by som navrhoval dať dole hlavu a potom uvidíš, buď ti bude stačiť iba nové tesnenie, ale bo budeš musieť dať zarovnať aj hlavu, ak bude hlava aj tesnenie v poriadku tak je chyba na tesnení pod vložkou alebo samotná vložka, chce to dôkladnú kontrolu. ale najskôr to bude tesnením hlavy. a nezabudni na presah vložiek. včera som to robil na svojom, kôli teplote, síce sa neprehrieval, ale voda mi penila a teplota sa držala o niečo vyžšie ako minulé leto. |
|
| Autor: | Lukáš [ 5.6.07, 22:01 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Jj, jak se divam pod vicko tak tam jsou nejake kapky... takze co to tedy muze byt? Dekuji |
|
| Autor: | Bukaj [ 6.6.07, 07:14 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Pravděpodobně těsnění pod hlavou... |
|
| Autor: | michalkatka [ 6.6.07, 11:46 ] |
| Předmět příspěvku: | |
ak máš kvappky pod viečkom oleja, znamená to že sa odparuje voda/vlhkosť čo je v oleji... |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|