| Škoda TechWeb https://www.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Vymena rozvodu favorit bez vyndani motoru - da se to udelat? https://www.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=5034 |
Stránka 1 z 2 |
| Autor: | Dr Meduza [ 29.5.07, 22:50 ] |
| Předmět příspěvku: | Vymena rozvodu favorit bez vyndani motoru - da se to udelat? |
Otazka je jasna, daj se ve Favoritu vymenit rozvody bez toho, aby se vyndal motor? |
|
| Autor: | Nepér [ 29.5.07, 22:53 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Jo, nakloní se to na jednu stranu, mám pocit, že deekay to dělal. |
|
| Autor: | deekay [ 29.5.07, 22:55 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Nepér píše: Jo, nakloní se to na jednu stranu, mám pocit, že deekay to dělal. som to nakoniec dal do servisu no lama som no.... |
|
| Autor: | Kikan [ 29.5.07, 23:01 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Vytahovat uplně ho nemusíš, jen si ho spustíš na straně rozvodu. |
|
| Autor: | Dr Meduza [ 29.5.07, 23:06 ] |
| Předmět příspěvku: | |
a bez toho aby se s nim vubec hejbalo to asi nejde co ? |
|
| Autor: | Kikan [ 29.5.07, 23:15 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Hmm. Je sice pravda že jsem sundával výko rozvodů, aniž bych motor spouštěl (protože když jsem dával rozdělovač, tak mi tam spadl šroubek |
|
| Autor: | fert.j [ 30.5.07, 08:37 ] |
| Předmět příspěvku: | |
pochybujz ze to jde.to to rovnou muzes delat vejfukem |
|
| Autor: | Dr Meduza [ 30.5.07, 09:18 ] |
| Předmět příspěvku: | |
fert.j píše: pochybujz ze to jde.to to rovnou muzes delat vejfukem No kdyz se da slozit lod v lahvi, tak by se i to dalo Ale spis me to tak zajmalo, kdyz ne tak tam holt necham ty puvodni |
|
| Autor: | Peter50kw [ 30.5.07, 09:52 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Na felcke mi kamos menil rozvody a motor nevyberal. Na fave to velmi ine nebude. Urcite to netrvalo viac ako 2 hodiny. Ale on je profi automechanik. |
|
| Autor: | deekay [ 30.5.07, 13:28 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Peter50kw píše: Na felcke mi kamos menil rozvody a motor nevyberal. Na fave to velmi ine nebude. Urcite to netrvalo viac ako 2 hodiny. Ale on je profi automechanik. ja som sa pytal tam kde mi to menili: oni vybrali cely motor aj ked nemuseli lebo sa to potom jednoduchsie meni. je otazka ci si chces dat pracu s vymenou motora... |
|
| Autor: | Kaliban123 [ 30.5.07, 13:50 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Já jsem ted nedávno dělal rozvody s kamošem na mém fáčku a motor se nevydělával vůbec jako jde to ale jelikož jsme jen laici a bez nějakého profi nářadí tak nám to trvalo dost dlouho ale jako fakt jde to bez vyndávání popouštění motoru v klidu nemáš tam sice metr místa ale jde to nejhorší je asi tak shodit vanu v oblasti poloos a pak prsa ale pokud je nějaké nářadí jde to |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 30.5.07, 14:11 ] |
| Předmět příspěvku: | |
motor se nevydělává a zhruba každé desáté rozvody jsou problém, zatržené šrouby, natřískané kola rozvodů, že pak nejdou dole, spadne axiální vymezovací kroužek, přirezlé PP kolo a jiná potěšení miloš |
|
| Autor: | Kristensen [ 3.6.07, 17:57 ] |
| Předmět příspěvku: | |
slovacek.milos píše: motor se nevydělává a zhruba každé desáté rozvody jsou problém, zatržené šrouby, natřískané kola rozvodů, že pak nejdou dole, spadne axiální vymezovací kroužek, přirezlé PP kolo a jiná potěšení miloš axiální kroužek pořešíš velice jednoduše aby ti nespadnul, sešlápneš spojku a zašprajcuješ ji sešláplou. |
|
| Autor: | Speeder [ 3.6.07, 18:09 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Rozvody na Fáčku jsem měnil aniž bych jakkoliv hejbal s motorem. |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 3.6.07, 19:55 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Kristensen píše: slovacek.milos píše: motor se nevydělává a zhruba každé desáté rozvody jsou problém, zatržené šrouby, natřískané kola rozvodů, že pak nejdou dole, spadne axiální vymezovací kroužek, přirezlé PP kolo a jiná potěšení miloš axiální kroužek pořešíš velice jednoduše aby ti nespadnul, sešlápneš spojku a zašprajcuješ ji sešláplou. dobrý nápad to jsem zatím neslyšel, mě to teda spadlo jednou, motor nešel otočit a dávaám si pozor miloš |
|
| Stránka 1 z 2 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|