Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 08:20



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 37 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 PREHRIVANI MOTURU FAVORIT 
Autor Zpráva

Registrován: 30.5.07, 17:32
Příspěvky: 18
Příspěvek PREHRIVANI MOTURU FAVORIT
Mam dotaz. Porad se mi prehriva motor. Uz sem vymenil tesneni a hlavu (byly netesny) pretesnil kanaly, dal novej termostat, vsechno utahl, procistil chladic proste vsechno co me napadlo a furt se to casem zavari, sice ne tak brzo, ale zavari. Voda cirkuluje, takze cerpadlo funguje. hlava asi tesni uz neni "slehacka" v motoru. Nevite co by s tim mohlo jeste byt????

_________________
seru si to v bledemodrym Trabantu.....


30.5.07, 17:42
Profil
Příspěvek Reklama

   
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.06, 20:40
Příspěvky: 27259
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek 
moh by bejt mírně křivej blok

_________________
Nissan Navara D40
Passat 96kw
Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec :(


30.5.07, 17:44
Profil ICQ

Registrován: 30.5.07, 17:32
Příspěvky: 18
Příspěvek 
no jo, ale to byla voda v oleju ne?? a neni......

_________________
seru si to v bledemodrym Trabantu.....


30.5.07, 17:45
Profil
Hliník navždy.
Uživatelský avatar

Registrován: 20.6.06, 17:43
Příspěvky: 17651
Bydliště: Praha západ
Příspěvek 
Termostat neni to nakej smejd tureckej? Cerpadlo si videl ze je OK? Muze se ti tam dostavat vzduch a pak delat bordel ...

_________________
Zbrane zabijeji!

Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.


30.5.07, 17:54
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Registrován: 30.5.07, 17:32
Příspěvky: 18
Příspěvek 
na cerpadlo sem nekoukal, ale voda cirkuluje. Nevim, jestli bych ho zvladl vyndat, je na nem zaveseni mototru :cry:

_________________
seru si to v bledemodrym Trabantu.....


30.5.07, 17:59
Profil

Registrován: 30.5.07, 17:32
Příspěvky: 18
Příspěvek 
da se nejak utesnit bez vytahovani??

_________________
seru si to v bledemodrym Trabantu.....


30.5.07, 17:59
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 11.2.06, 15:19
Příspěvky: 19160
Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
Příspěvek 
nemáš ucpaný chladič? potom ide voda viacmenej iba malým okruhom... čidlo na ventilátor?
teda ako si ho prečisil?

skús kyselinu solnú... :lol: ale neviem či nezožere ten plast, doma som tým čistil vložku do ohrievača...

_________________
Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336


30.5.07, 19:13
Profil

Registrován: 29.8.06, 20:14
Příspěvky: 3060
Bydliště: Olomouc
Příspěvek 
Trochu to upřesni, za jakých okolností se to přehřeje, jaký máš palivo a tak.

_________________
Už tu nejsem, s fórem mi vlezte na hrb. Co jsem měl rozřešeno dořeště prosím přes drak@drakk.eu


30.5.07, 19:22
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Registrován: 30.5.07, 17:32
Příspěvky: 18
Příspěvek 
prehriva se to za teplyho pocasi, treba dneska to celkem slo. pouzivam klasickej benzin nat95 od shellu. nejvic se prehriva v kopcu na malou rychlost (polnacka do kopce) a v kopci na maly otacky (min se toci vodni cerpadlo).

_________________
seru si to v bledemodrym Trabantu.....


30.5.07, 20:05
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 11.2.06, 15:19
Příspěvky: 19160
Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
Příspěvek 
prdik píše:
prehriva se to za teplyho pocasi, treba dneska to celkem slo. pouzivam klasickej benzin nat95 od shellu. nejvic se prehriva v kopcu na malou rychlost (polnacka do kopce) a v kopci na maly otacky (min se toci vodni cerpadlo).


a odsledoval si si či a kedy ti spína ventilátor? ja som si tam dal škodovácky 88/79...

_________________
Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336


30.5.07, 20:11
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 18.1.07, 15:16
Příspěvky: 4588
Bydliště: Citov Ol.Kraj
Příspěvek ...
nebo muzes met taky naopak termostat a do vody nalej tak pul litra octa at se procisti vsechny usazeniny a jak rikal kdosik predemnou jede ti vubec ventilator ??


30.5.07, 20:15
Profil ICQ

Registrován: 30.5.07, 17:32
Příspěvky: 18
Příspěvek 
ventilator nejakej dobrak predemnou napojil na palubku na manualni sepnuti, ale i kdyz ho zapnu tak ¨to moc velkej efekt nema....

_________________
seru si to v bledemodrym Trabantu.....


30.5.07, 20:21
Profil

Registrován: 30.5.07, 17:32
Příspěvky: 18
Příspěvek 
jak je origo zapnutej ventilator??

_________________
seru si to v bledemodrym Trabantu.....


30.5.07, 20:22
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 18.1.07, 15:16
Příspěvky: 4588
Bydliště: Citov Ol.Kraj
Příspěvek ...
jak to myslis origo?? origo je na cidlo


30.5.07, 20:24
Profil ICQ

Registrován: 30.5.07, 17:32
Příspěvky: 18
Příspěvek 
takze jen na cidlo a na kostru jako vsude.... mam jeste drat navic od cidla ke spinaci na palubce pod svetlama....

_________________
seru si to v bledemodrym Trabantu.....


30.5.07, 20:27
Profil
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 37 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.064s | 12 Queries | GZIP : Off ]