| Škoda TechWeb https://www.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Střílení do sání https://www.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=4827 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | riker [ 16.5.07, 22:01 ] |
| Předmět příspěvku: | Střílení do sání |
Přeji hezký den, mám 120 motor po částečné GO. Problém je takový že při pokusu o nastartování motoru, není žádný náznak chytnutí pouze se občas ozve rána z karburátoru. Přísun paliva a karburátor je ok, jiskru také dává. Tak bych vás rád poprosil kde a co může být špatně. Moc díky |
|
| Autor: | Matthes [ 16.5.07, 22:06 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Asi spatnej predstih nebo dokonce osa rozdelovace pootocena o 180° |
|
| Autor: | Martin [ 16.5.07, 22:16 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Tipoval bych to na ten otočený rozdělovač, nebo špatně nastrkané kabely v hlavici rozdělovače. |
|
| Autor: | riker [ 17.5.07, 20:35 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Tak už to šlape |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|