| Škoda TechWeb https://www.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| problém svíčky v Š100 https://www.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=4808 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | pkastanek [ 15.5.07, 12:51 ] |
| Předmět příspěvku: | problém svíčky v Š100 |
Když ujedu asi do 20 km, svíčka ve čtvrtém válci negunguje,pak motor pracuje 3 válce.Pak jsem vyměnil,ale to opakuje stejně dokola.Kde může být závada? |
|
| Autor: | PetrVTR [ 15.5.07, 13:04 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: problém svíčky v Š100 |
pkastanek píše: Když ujedu asi do 20 km, svíčka ve čtvrtém válci negunguje,pak motor pracuje 3 válce.Pak jsem vyměnil,ale to opakuje stejně dokola.Kde může být závada? nadmerne opotrebeni pistove skupiny 4 valce, spaluje hodne oleje. |
|
| Autor: | Drak [ 15.5.07, 17:44 ] |
| Předmět příspěvku: | |
no jednou sem měl na dílně pacienta se stejným problémem, akorát odcházela svíčka na prvním válci a nakonec to dělaly kontakty v přerušovači a prošvihlej kondenzátor, takže bych se nejdřív zaměřil na stav zapalování, tzn kontakty, kondik, víčko, palec, kabely a pak teprv lezl do motoru. |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|