| Škoda TechWeb https://www.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| víčko na olej a vrakoviště - škoda 136 https://www.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=4105 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | stangha [ 23.3.07, 16:45 ] |
| Předmět příspěvku: | víčko na olej a vrakoviště - škoda 136 |
čau, mám v rapidu motor z favorita a dneska sem ztratil to víčko co je na oleji... je tam jen tak nasazený a moc nedrží, nevim proč to nevymysleli líp. no ale nevim kde sehnat nový, nevíte je kde je v praze nějaký vrakovitě? nebo kde to sehnat nový? nejlíp praha sever... dík |
|
| Autor: | Matthes [ 23.3.07, 17:17 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Kup si novy |
|
| Autor: | ferrari [ 23.3.07, 18:28 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Veru, nové stálo asi 40 Sk...ale hneď som ho stratil...ono spadlo samovoľne, vôbec tam nedržalo, aj keď je tam to gumové tesnenie...tak som kúpil nové, zľahka som ho omottal textilnou páskou a drží... |
|
| Autor: | patrik-hp [ 23.3.07, 18:37 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: víčko na olej a vrakoviště - škoda 136 |
stangha píše: čau, mám v rapidu motor z favorita a dneska sem ztratil to víčko co je na oleji... je tam jen tak nasazený a moc nedrží, nevim proč to nevymysleli líp. no ale nevim kde sehnat nový, nevíte je kde je v praze nějaký vrakovitě? nebo kde to sehnat nový? nejlíp praha sever... dík Mám asi tři |
|
| Autor: | ferrari [ 23.3.07, 18:53 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: víčko na olej a vrakoviště - škoda 136 |
patrik-hp píše: stangha píše: čau, mám v rapidu motor z favorita a dneska sem ztratil to víčko co je na oleji... je tam jen tak nasazený a moc nedrží, nevim proč to nevymysleli líp. no ale nevim kde sehnat nový, nevíte je kde je v praze nějaký vrakovitě? nebo kde to sehnat nový? nejlíp praha sever... dík Mám asi tři No, vidíš, ja som ho kúúpil nové s novým O krúžkom a hneď som ho stratil...jednoducho som ho namontoval a po 5 km tam nebolo...keď ho aj kúpiš, daj pozor na to tesnenie a pokiaľ pôjde víko nasunúť ľahko, radšej ho omotaj tou páskou... |
|
| Autor: | patrik-hp [ 23.3.07, 18:57 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: víčko na olej a vrakoviště - škoda 136 |
ferrari píše: patrik-hp píše: stangha píše: čau, mám v rapidu motor z favorita a dneska sem ztratil to víčko co je na oleji... je tam jen tak nasazený a moc nedrží, nevim proč to nevymysleli líp. no ale nevim kde sehnat nový, nevíte je kde je v praze nějaký vrakovitě? nebo kde to sehnat nový? nejlíp praha sever... dík Mám asi tři No, vidíš, ja som ho kúúpil nové s novým O krúžkom a hneď som ho stratil...jednoducho som ho namontoval a po 5 km tam nebolo...keď ho aj kúpiš, daj pozor na to tesnenie a pokiaľ pôjde víko nasunúť ľahko, radšej ho omotaj tou páskou... |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|