| Škoda TechWeb https://www.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Pístní kroužky https://www.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=4064 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | florisimo [ 20.3.07, 20:40 ] |
| Předmět příspěvku: | Pístní kroužky |
Měřil jsem tlak ve válcích, a u dvou válcích jsem naměřil menší tlak. Potom jsem do nich nalil štamprdlu oleje a změřil znovu-tlaky se spravili. Myslím že to jsou zapečený pístní kroužky, který netěsní. Asi jsou zakarbonovaný nebo co. Někde jsem četl, že to jde napravit tím, že se tam něco nalije a párkrát protočí. Ale už si nepamatuju co. Byl to glycerol, nafta nebo takovej ten smrad na moly? Poraďte mi prosím. |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 20.3.07, 20:47 ] |
| Předmět příspěvku: | |
ten smrad na moly se jmenuje naftalín a rozpouští se v petrolínu a má to rádo teplo, v zimě je ten úřinek nižší a teče to hned do oleje, tak to dělej při výměně miloš |
|
| Autor: | škodař [ 25.3.07, 00:47 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pístní kroužky |
florisimo píše: Měřil jsem tlak ve válcích, a u dvou válcích jsem naměřil menší tlak. Potom jsem do nich nalil štamprdlu oleje a změřil znovu-tlaky se spravili. Myslím že to jsou zapečený pístní kroužky, který netěsní. Asi jsou zakarbonovaný nebo co. Někde jsem četl, že to jde napravit tím, že se tam něco nalije a párkrát protočí. Ale už si nepamatuju co. Byl to glycerol, nafta nebo takovej ten smrad na moly? Poraďte mi prosím. |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|