| Škoda TechWeb https://www.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| vacka https://www.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=3552 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Jerry [ 10.2.07, 10:18 ] |
| Předmět příspěvku: | vacka |
jakej je vzhledovej rozdil mezi orig. vackou a vackou priblize 280, da se to nejak poznat? |
|
| Autor: | patrik-hp [ 10.2.07, 13:05 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: vacka |
Jerry píše: jakej je vzhledovej rozdil mezi orig. vackou a vackou priblize 280, da se to nejak poznat? Velkej.... |
|
| Autor: | Jerry [ 10.2.07, 13:24 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: vacka |
patrik-hp píše: Jerry píše: jakej je vzhledovej rozdil mezi orig. vackou a vackou priblize 280, da se to nejak poznat? Velkej.... tak to je OK vezmu si sebou na porovnani tu origo. dik |
|
| Autor: | patrik-hp [ 11.2.07, 00:12 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: vacka |
Jerry píše: patrik-hp píše: Jerry píše: jakej je vzhledovej rozdil mezi orig. vackou a vackou priblize 280, da se to nejak poznat? Velkej.... tak to je OK vezmu si sebou na porovnani tu origo. dik |
|
| Autor: | ventYl [ 11.2.07, 15:23 ] |
| Předmět příspěvku: | |
co este stale neznamena, ze to naozaj bude vacka 280, alebo ze to nebude nejaka samodomo vacka frezovana u otca v robote pi() * oko... |
|
| Autor: | patrik-hp [ 11.2.07, 21:42 ] |
| Předmět příspěvku: | |
ventYl píše: co este stale neznamena, ze to naozaj bude vacka 280, alebo ze to nebude nejaka samodomo vacka frezovana u otca v robote pi() * oko... |
|
| Autor: | Matthes [ 14.2.07, 19:48 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Tak uz mam doma 280/280 + sem vyndal vacku z toho myho zahadnyho, nalezenyho motoru ... No a kdyz porovnas serii a tu 280, tak rozdil ve spickach je jeden stupen |
|
| Autor: | patrik-hp [ 14.2.07, 22:02 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Matthes píše: Tak uz mam doma 280/280 + sem vyndal vacku z toho myho zahadnyho, nalezenyho motoru ... No a kdyz porovnas serii a tu 280, tak rozdil ve spickach je jeden stupen Jj...u tý to není tak znatelné.Ale přesto je to rozdíl velký |
|
| Autor: | lukas vaclavek [ 16.2.07, 21:15 ] |
| Předmět příspěvku: | |
ta 280 ma větší odevření takže to poznáš na první pohled. |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|