Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 21.9.24, 01:52



Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
 Škoda Fábia 1.2Htp po zahřátí chcípá 
Autor Zpráva

Příspěvky: 1
Příspěvek Škoda Fábia 1.2Htp po zahřátí chcípá
Dobrý den , mám Škodu Fábii 1.2 Htp 47Kw r.v. 2003 Kombi .
Už půl roku řeším beznadějně jeden problém.Auto mi po zahřátí "chcípe". Př.: stojím v křižovatce a když se chci rozjet , pomalu zvedám nohu ze spojky a začnu přidávat plyn , tak motor chcipne.Dělá to většinou jen ,když je motor zahřátý.Dělá to pak při každém zastavení i na volnoběh.Někdy to chcípne když je motor zahřátý hned po nastartování.Motor jinak jede hezky plynule.Svítí mi kontrolka motoru a při vyšších otáčkách ( 3000ot/min) začne blikat.Když začne blikat a jsou vysoké otáčky a mám zařazenou 4ku nebo 5ku ,tak přestává auto táhnout.Na 3ku táhne pořád.Nechal jsem dělat nové rozvody, byly vyměněny svíčky , cívky , obě lambdy , snímač otáček , nový EGR , filtry , olej , baterka , spojkova lamela .Byla vyčištěna a nastavena škrtící klapka, zkoušel jsem i měnit ŘJ .Kabeláž je zkontrolovaná a je v pořádku.Diagnostika ukazuje problém s 1. a 3. válcem.Auto už prošlo několika servisy.Měl jsem ho i přímo ve Škodovce .Ale po 2 měsících na chybu pořád nepřišli.Už jsem bezradný , jenom to doho cpu peníze a čas a pořád nic.Přidávám odkaz na video ,ten problém jsem natočil.Budu rád za každou radu , už nevím co s tím.

https://youtu.be/_7GpBap5eE4


1.5.18, 23:06
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvek: 1 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz