| Škoda TechWeb https://www.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Remenice https://www.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=32719 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | JannyMi [ 18.2.14, 18:25 ] |
| Předmět příspěvku: | Remenice |
mam otázku počul som že sa dávala na vodnú pumpu remenica zo škody 120 alebo 125 aby sa vodná pumpa krútila rýchlejšie ... chcem vedieť čo je na tom pravdy a či to tak funguje |
|
| Autor: | Lamač [ 18.2.14, 18:47 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Remenice |
Janny,kde ty na tie hovadinky stále chodíš? |
|
| Autor: | CROWACK [ 18.2.14, 18:57 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Remenice |
Janny, bacha na kavitaci! http://www.tribotechnika.sk/tribotechni ... ebeni.html |
|
| Autor: | JannyMi [ 18.2.14, 18:57 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Remenice |
to som čital v jednej mudrej knižke v tescu pred 3 rokmi |
|
| Autor: | JannyMi [ 18.2.14, 18:58 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Remenice |
crowack diky za upozornenie .... radšej to nechavam tak |
|
| Autor: | ferrari [ 18.2.14, 19:04 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Remenice |
Staršie 742ky mali pumpy z užšími lopatkami, novšie (asi Mká = po r.v. 84, neviem presne) so širšími lopatkami...a Fačko má zas užšie lopatky, myslím...veru, vyššie otáčky by už asi nepomohli... |
|
| Autor: | Peter50kw [ 19.2.14, 13:34 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Remenice |
Facko ma oproti S120 a podobnym kratke okruhy kurenia a chladenia, tak mu staci malilinke cerpadlo a nizsie otacky. |
|
| Autor: | Lamač [ 19.2.14, 17:43 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Remenice |
Vyššie otáčky akurat spôsobia kavitáciu a to že prestane čerpať úplne.Janny,čo za knižku si údajne čítal v tom tescu?Pretože knižky o favorite a feliciách ,a nedajbože o ich úpravách som žiadne nové vydané nevidel. |
|
| Autor: | CROWACK [ 19.2.14, 20:11 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Remenice |
A hlavně i ty starý obsahujou spoustu bludů |
|
| Autor: | Lamač [ 20.2.14, 06:15 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Remenice |
Myslím že doma mám o favoritoch asi všetky,ale ani v jednej tento blud neni. |
|
| Autor: | JannyMi [ 20.2.14, 22:26 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Remenice |
to nebola nova knižka .... myslim že velkostou asi polovica z a4 |
|
| Autor: | Veteranista [ 20.2.14, 22:28 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Remenice |
to je A5 |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|