|
|
|
FAQ
• Hledat • Přihlásit se
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 3 ] |
|
| Autor |
Zpráva |
|
Jardak
Registrován: 14.11.13, 13:13 Příspěvky: 143 Bydliště: Kaznějov
|
 Čínský válce
_________________ Je: Fabia combi 1,4 TDI 2008, Polo 1,2 2008 Byl: Focus combi 1,8 TDCi 2002
|
| 23.12.13, 15:15 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
škodovka
karosář
Registrován: 28.5.07, 13:00 Příspěvky: 4154 Bydliště: Havirov
|
 Re: Čínský válce
No já mám v autě turka (bohužel) ale po 60tisících je ještě silně vidět honování, takže zatím dobrý a pokud se něco výrazně neposere, tak tomu ještě 100tk dávám. Nicméně namontoval jsem to tam tenkrát jako nouzovku a cenovka byla cca 500kč z aukra, nějak jsem v té době neměl ani korunu, neměl jsem čím jezdit a motor zadřenej.. Za normálních okolností bych to tam nedal, no a to platí i o číně..sice může překvapit, ale moc bych na to nespoléhal..
_________________ škoda 105S (Blanka)1984 438 000km-kdykoliv kamkoliv... škoda 125L (Bobiš)1988 70 000km-přepych a pohodlí škoda 100L (Šmoulinka)1974 204 000km-tradice a jistota škoda 110R 1977 152tk škoda felicia 1.3MPi 255tk+1.3 MPi Kombi LPG 444tk OctaviaII 1,9tdi 462tk
|
| 23.12.13, 15:39 |
|
 |
|
slovacek.milos
Mistr mechanik
Registrován: 1.3.06, 13:42 Příspěvky: 16256 Bydliště: Strážnice
|
 Re: Čínský válce
já bych to nijak neřešil třeba koupíš třikrát dráž to samé a budeš spokojený 
|
| 25.12.13, 14:10 |
|
 |
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 3 ] |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|