Dobry vecer,posledni dobou se me při jizde stava,ze při vyhozeni rychlosti do neutralu,se vypne motor a rozsviti se kontrolky baterie a oleje a ještě jako by cvaklo nejake rele.Dekuji za rady
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 návštevníků
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru