| Škoda TechWeb https://www.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| výměna motoru https://www.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=3152 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | SM [ 9.1.07, 21:27 ] |
| Předmět příspěvku: | výměna motoru |
Zdarec! Zajímalo by mě, jak je to s MBčkama který mají třeba motor s favála nebo z něčeho úplně jinýho, silnějšího, jak to pak prochází přes technickou, policajty atd... A když se nechá z techničáku vymazat číslo motoru, jestli to má nějaký vliv na kontroly..? Díkec SM. |
|
| Autor: | Athlonek [ 9.1.07, 21:33 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: výměna motoru |
SM píše: Zdarec! Zajímalo by mě, jak je to s MBčkama který mají třeba motor s favála nebo z něčeho úplně jinýho, silnějšího, jak to pak prochází přes technickou, policajty atd... A když se nechá z techničáku vymazat číslo motoru, jestli to má nějaký vliv na kontroly..? Díkec SM. |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 9.1.07, 22:02 ] |
| Předmět příspěvku: | |
číslo motoru vymažeš, ale musí tam být typ motoru a ten nesouhlasí tak by to projít nemělo, ale pořád to nějak prochází musíš chodit po správné cestě miloš |
|
| Autor: | patrik-hp [ 9.1.07, 22:13 ] |
| Předmět příspěvku: | |
| Autor: | Kachnis [ 9.1.07, 23:17 ] |
| Předmět příspěvku: | |
kamery neeeee |
|
| Autor: | patrik-hp [ 9.1.07, 23:21 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Prý ano....no humus.Něco jako povel z magistrátu a úřadů.Snad na to nebudou mít v brzké době peníze,jako na všechno |
|
| Autor: | Lukas [ 10.1.07, 11:31 ] |
| Předmět příspěvku: | |
nechcete mi rict, ze ta urednice, sedici u kompu ve svojem teplem kanclu pozna podle te kamery, jestli je to origo motor, nebo favo. Stejne tak s tuningem - pokud to nebude nejake brutal hlinikove kridlo, tak ten technik (pokud bude chtit to auto pustit) si to obhaji, ze na tech spojlerech byl atest a hotovo. |
|
| Autor: | Kachnis [ 10.1.07, 12:07 ] |
| Předmět příspěvku: | |
a budou kamery i pod autem???? kde potom budeme davat vsimny |
|
| Autor: | elegant [ 10.1.07, 14:23 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Ak si necháš spraviť nový TP, tak tam máš len uvedený objem valcov a nejaké charakteristiky. Takže ak ti napíš objem 1.3, tak si tam daj aj s favoritu. |
|
| Autor: | patrik-hp [ 10.1.07, 21:01 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Lukas píše: nechcete mi rict, ze ta urednice, sedici u kompu ve svojem teplem kanclu pozna podle te kamery, jestli je to origo motor, nebo favo. Stejne tak s tuningem - pokud to nebude nejake brutal hlinikove kridlo, tak ten technik (pokud bude chtit to auto pustit) si to obhaji, ze na tech spojlerech byl atest a hotovo. No nevim jestli ta |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|