| Škoda TechWeb https://www.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Fabia Senzor https://www.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=3122 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | XtraiL [ 7.1.07, 21:35 ] |
| Předmět příspěvku: | Fabia Senzor |
Chtěl bych se optat, jestli je možné dát do Fabie r.v. 12/2000 "senzor úhlu natáčení kol" z druhovýroby zn. KOYO: 6Q1423291E nebo se tam musí dát jen orig. č. 6Q1423291D. Za info dík. |
|
| Autor: | Jarda S. [ 7.1.07, 21:49 ] |
| Předmět příspěvku: | |
můžeš dát z druhovýroby ale já osobně bych dal origoš škodovácký |
|
| Autor: | Nepér [ 7.1.07, 22:04 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Ale na Sádru pozor, on občas jen tak něco plácne, ani si podle katalogu nezkontroluje rozdíl mezi *91E a *91D, takže bych z toho moc závěr nedělal. |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|