| Škoda TechWeb https://www.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Otáčky motoru https://www.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=2895 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Kikan [ 19.12.06, 18:54 ] |
| Předmět příspěvku: | Otáčky motoru |
Včera mi nastal problém. Při nastartování motoru mám nízké otáčky (motor se drží tak, tak), asi kolem 500 - 600 ot./min. Když plyn prošlápnu tak otáčky padají strašně pomalu. Mám nějaké teorie o problému, ale chci slyšet Vaše názory. |
|
| Autor: | Jarda S. [ 19.12.06, 20:48 ] |
| Předmět příspěvku: | |
tak tady bych hledal problém v elektronice |
|
| Autor: | Kikan [ 19.12.06, 22:29 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Tak to my je taky jasné že problém bude asi v elektronice. V každém případě zajedu na diagnostiku. Ještě jedna věc - nemám to ověřené, ale dělá to jen při teplém motoru. |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 19.12.06, 23:25 ] |
| Předmět příspěvku: | |
názorů tu zazní mnoho nech si přečíst pamět a před tím bych si vyčistil klapku, tím nic nepokazíš, tam může být i kombunovaná závada, teplota motoru, spínač volnoběhum španý snímač polohy klapy, a pak mechanika prasklá guma pod klapkou je to těžko musíš pátrat miloš |
|
| Autor: | Kikan [ 5.1.07, 21:30 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Zítra se chystám vyčistit tu klapu a abych se přiznal to jsem ještě nedělal. Tak jestli někdo máte nějaké rady, tak sem s nimi. Předpokládám že tam bude třeba výměna nějakých těsnění - jsou nějaké sady? |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|