| Škoda TechWeb https://www.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Jak zistit typ vačky ? https://www.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=21966 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Martin91 [ 13.4.10, 21:51 ] |
| Předmět příspěvku: | Jak zistit typ vačky ? |
Kámoš mi daroval vačku ale nevím ani on z čeho to je dá se to nějak poznat aniž bych ji musel montovat do motoru ? děkuji |
|
| Autor: | michalkatka [ 13.4.10, 22:00 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Jak zistit typ vačky ? |
origo vačky sú značene farebným prúžkom medzi vačkami, ale po nejakom čase v motore olejom a aditívami tá farba zlezie dole, takže jedine presným meraním... |
|
| Autor: | Kachnis [ 13.4.10, 22:40 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Jak zistit typ vačky ? |
jen vacka 110r mela zezadu vyrazenou 5ku, ale jen nektere roky..mas fakt smulu |
|
| Autor: | crossman [ 14.4.10, 00:18 ] |
| Předmět příspěvku: | |
http://rapidka.blackh0le.eu.org/ekatalo ... tech_vacky hehé jak pre teba |
|
| Autor: | darklord [ 14.4.10, 00:30 ] |
| Předmět příspěvku: | |
no, ale bohuzial som nevedel zistit vsetky oznacenia (a niektore su sporne, kedze to patlali ako im prislo) takze ta tabulka je dobra len ako prehlad kam sa co montovalo |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|