Škoda TechWeb
https://www.skoda-techweb.cz/forum/

Jak zistit typ vačky ?
https://www.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=21966
Stránka 1 z 1

Autor:  Martin91 [ 13.4.10, 21:51 ]
Předmět příspěvku:  Jak zistit typ vačky ?

Kámoš mi daroval vačku ale nevím ani on z čeho to je dá se to nějak poznat aniž bych ji musel montovat do motoru ? děkuji
:wink:

Autor:  michalkatka [ 13.4.10, 22:00 ]
Předmět příspěvku:  Re: Jak zistit typ vačky ?

origo vačky sú značene farebným prúžkom medzi vačkami, ale po nejakom čase v motore olejom a aditívami tá farba zlezie dole, takže jedine presným meraním...

Autor:  Kachnis [ 13.4.10, 22:40 ]
Předmět příspěvku:  Re: Jak zistit typ vačky ?

jen vacka 110r mela zezadu vyrazenou 5ku, ale jen nektere roky..mas fakt smulu :)

Autor:  crossman [ 14.4.10, 00:18 ]
Předmět příspěvku: 

http://rapidka.blackh0le.eu.org/ekatalo ... tech_vacky

hehé jak pre teba :wink:

Autor:  darklord [ 14.4.10, 00:30 ]
Předmět příspěvku: 

no, ale bohuzial som nevedel zistit vsetky oznacenia (a niektore su sporne, kedze to patlali ako im prislo) takze ta tabulka je dobra len ako prehlad kam sa co montovalo

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/