| Škoda TechWeb https://www.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| sací potrubi ze 130 na 105ku ? https://www.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=2084 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | morfeuz10 [ 8.10.06, 20:50 ] |
| Předmět příspěvku: | sací potrubi ze 130 na 105ku ? |
pujde to, nebo nemá cenu zkušet?..... |
|
| Autor: | marosp77 [ 9.10.06, 01:18 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Ja mam sacie potrubie zo 105 na 130.A ide to tak preco by to neslo aj naopak? |
|
| Autor: | marosp77 [ 9.10.06, 01:19 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Nemas nahodou hlavu na 130?Alebo cely motor.Na predaj myslim. |
|
| Autor: | Kybergreg [ 9.10.06, 11:21 ] |
| Předmět příspěvku: | |
marosp77 píše: Nemas nahodou hlavu na 130?Alebo cely motor.Na predaj myslim. Mám hlavu na Š130 jestli máš zájem. Ale musíš si ji prohlídnout a/nebo vyzkoušet, jestli není prasklá. Je holá bez ventilů apod. |
|
| Autor: | marosp77 [ 10.10.06, 09:13 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Kolko by si za tu hlavu chcel? |
|
| Autor: | Kybergreg [ 10.10.06, 15:53 ] |
| Předmět příspěvku: | |
marosp77 píše: Kolko by si za tu hlavu chcel? Nemám představu, jak se ceny pohybujou, vim, že hlava Š130 je nedostatková, ale dá se upravit 105ková hlava a použít na 130 blok, takže bych to nějak nehrotil. ... Tak jsem se pro jistotu mrknul do onance, jak se pohybujou ceny, a řek bych, že 500 Kč by mohla být adekvátní cena...? |
|
| Autor: | marosp77 [ 11.10.06, 02:49 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Za 500 by som ju zobral.Lenze to by som ju musel vidiet ci nieje nahodou prasknuta.Lenze som z vychodneho Slovenska...Odkial si?Sestru mam v Cechach. |
|
| Autor: | Kybergreg [ 11.10.06, 14:48 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Jsem z Prahy. Můžu ji nafotit 4 MPx foťákem a poslat ti fotky, jestli chceš (a jestli budu mít chvíli času, ale snad jo). Nebo se na ni může přijet někdo podivat. Nebo mi dáš 250 zálohu a když se ti bude líbit, tak to doplatíš a když ne, tak mi ji vrátíš a já ti dám zpátky zálohu. Nebo jinak už nevim |
|
| Autor: | ferrari [ 11.10.06, 18:04 ] |
| Předmět příspěvku: | |
K Topicu: samozrejme, že sacie potrubie pasuje. Inak, zaujímalo by ma, čo to urobí, pretože to nasávacie potrubie je zvnútra iné (aspoň ja má potrubie zo Š120 a zo š130 a sú iné - myslím iba priestor pod karburátorom, kade prúdi zmes) |
|
| Autor: | marosp77 [ 12.10.06, 13:50 ] |
| Předmět příspěvku: | |
S tymi fotkami by som suhlasil...Kedy by mohli byt? |
|
| Autor: | Kybergreg [ 12.10.06, 14:47 ] |
| Předmět příspěvku: | |
marosp77 píše: S tymi fotkami by som suhlasil...Kedy by mohli byt? Nevim, snad se k tomu dostanu během víkendu. |
|
| Autor: | Kybergreg [ 16.10.06, 10:38 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Tak jsem to byl o víkendu prohlídnout a nafotit a mám blbou zprávu. Hlava je prasklá u jednoho výfukovýho ventilu (na první fotce druhý válec zleva). Fotky jsou zde:
Ten samá fotka v plném rozlišení: http://www.kybergreg.net/PA144258.jpg
Plné rozlišení: http://www.kybergreg.net/PA144261.jpg
Plné rozlišení: http://www.kybergreg.net/PA144264.jpg
Plné rozlišení: http://www.kybergreg.net/PA144268.jpg Pročež následuje má otázka - Dá se to opravit? Případně dá se to rentabilně opravit? Nebo co s takovou hlavou? Do sběru? |
|
| Autor: | Jarda S. [ 16.10.06, 11:58 ] |
| Předmět příspěvku: | |
litina de svařovat ale nevim jestli to vydrží |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|