Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 08:52



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 kabilky v motorovem prostoru ,,, 
Autor Zpráva

Registrován: 10.8.06, 22:50
Příspěvky: 926
Bydliště: Malé Březno,Most
Příspěvek 
kachnis píše:
to mi povez proc tam mas susplech pro chladic oleje, kdyz si ho vyndal i s tim motorem? a hlavne proc uz tam nebydli LS motor,ale nejakej favorit :evil:

o ten plech se nestarej :D a LS motor tam nebydli jelikoz straaasne zere olej ... je treba ho udelat... a kdyz tu mam fackovej motor pripravenej do skudky tak proc ho tam nedat ...

_________________
Favorit 135 BMM r.v. 94 - odhlašený
VW Golf III combi, 1.9 tdi, r.v. 97
Obrázek
Škoda 742 Forever Team


16.10.07, 14:37
Profil ICQ
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.020s | 10 Queries | GZIP : Off ]