|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 10 ] |
|
| Autor |
Zpráva |
|
krf
Registrován: 9.3.06, 06:57 Příspěvky: 126 Bydliště: Jaromer
|
 sytic Favorit LPG
jelikoz se blizi chlada rana tak me zacina v hlave chroustat problem... mam favorita na LPG, jezdim a startuji vyhradne na LPG ale nemam sitič (ten elektro-vodní bimetalickej je demontovan). Nevite kde se dá sehnat nastavba na pieburg s rucnim siticem? startuje normalne, jen clovek musi pravou nohou neustale pridavat plyn a levou brzdit a spojkovat. Loni jsem to v zime přežil, ale letos me to už moc neláká. díky
_________________ brouk pytlík-všechno znám, všechno vím, všude jsem byl
|
| 14.10.07, 22:42 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
DRYVER
Registrován: 23.8.06, 22:15 Příspěvky: 2939 Bydliště: Rokytnice u Přerova
|
 Re: sytic Favorit LPG
krf píše: jelikoz se blizi chlada rana tak me zacina v hlave chroustat problem... mam favorita na LPG, jezdim a startuji vyhradne na LPG ale nemam sitič (ten elektro-vodní bimetalickej je demontovan). Nevite kde se dá sehnat nastavba na pieburg s rucnim siticem? startuje normalne, jen clovek musi pravou nohou neustale pridavat plyn a levou brzdit a spojkovat. Loni jsem to v zime přežil, ale letos me to už moc neláká. díky
Chces sehnat ten origo sytic na favorita s rucnim ovladanim nebo mas na mysli neco jineho?? Pokud tu origo vec tak bud v mototechen nebo na vrakacu a rucny ovladani se da koupit jako pridavna sada v mototechne.
_________________ silver line combi 1,3 - 46 kw
O II kombi Look RS
|
| 15.10.07, 21:44 |
|
 |
|
michalkatka
Registrován: 11.2.06, 15:19 Příspěvky: 19160 Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
|
 Re: sytic Favorit LPG
krf píše: jelikoz se blizi chlada rana tak me zacina v hlave chroustat problem... mam favorita na LPG, jezdim a startuji vyhradne na LPG ale nemam sitič (ten elektro-vodní bimetalickej je demontovan). Nevite kde se dá sehnat nastavba na pieburg s rucnim siticem? startuje normalne, jen clovek musi pravou nohou neustale pridavat plyn a levou brzdit a spojkovat. Loni jsem to v zime přežil, ale letos me to už moc neláká. díky
prosím
po naštartovaní musíš plyn držať aby nezdochol
ja mám dobre nastavený automat a keď naštartujem drží niečo cez 1000ot/min a keď sa zohreje klesne na cca tých 900... je to v nastavení a ten mechanizmus treba namazať... prečo sa ľudia vracajú v čase  prerábať automatiku na manuál 
_________________ Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336
|
| 16.10.07, 08:47 |
|
 |
|
Vít
Hluchoň
Registrován: 23.1.07, 15:00 Příspěvky: 11873
|
 Re: sytic Favorit LPG
michalkatka píše: krf píše: jelikoz se blizi chlada rana tak me zacina v hlave chroustat problem... mam favorita na LPG, jezdim a startuji vyhradne na LPG ale nemam sitič (ten elektro-vodní bimetalickej je demontovan). Nevite kde se dá sehnat nastavba na pieburg s rucnim siticem? startuje normalne, jen clovek musi pravou nohou neustale pridavat plyn a levou brzdit a spojkovat. Loni jsem to v zime přežil, ale letos me to už moc neláká. díky prosím po naštartovaní musíš plyn držať aby nezdochol ja mám dobre nastavený automat a keď naštartujem drží niečo cez 1000ot/min a keď sa zohreje klesne na cca tých 900... je to v nastavení a ten mechanizmus treba namazať... prečo sa ľudia vracajú v čase  prerábať automatiku na manuál  však stejně manuál ve favoritech se z automatiky dělá jen jedním táhlem tak, že tu automatiku dřív vypneš, ale na to stačí ťuknout o pedál plynu, taková úprava je totální kravina, ten automat funguje bezvadně, jediný co se může stát je, že se v něm bude někdo vrtat a nenasadí pořádně pružinky, pak to nepracuje, ale jinak je to bezvadná věc
|
| 16.10.07, 09:10 |
|
 |
|
krf
Registrován: 9.3.06, 06:57 Příspěvky: 126 Bydliště: Jaromer
|
 Re: sytic Favorit LPG
tak diky  ale to vsechno dobre vim, zase takovej laik nejsem. Jen jsem se ptal na rucni předělávku... driv se prodavala, a dnes už neni k sehnání ani to ruční vypínáná z mototechen
_________________ brouk pytlík-všechno znám, všechno vím, všude jsem byl
|
| 19.10.07, 16:55 |
|
 |
|
Butch
Registrován: 22.10.07, 18:20 Příspěvky: 64 Bydliště: Frydek-Mistek
|
 Sitič
nedavno jsem kupil favorita 89. s karburatorem , prosim vas o radu ...chtel jsem vycistit karburator a asi jsem si rozvrtal cely sitič . na LPG mi to za studena chcipa a kolisa jako by to jelo na 3 valce a kdyz se to zahreje tak to drzi na 1600otackach nebo nekdy to jen tak vyleti na 3000 ......osobne tomu rikam "posrany sitič"  muzete mi nekdo poradit ? chtel bych koupit novy sitič ale newim jestli uz je automaticky prednastaveny nebo ho pak jeste musim stelovat ...slysel jsem ze to je nejporuchovejsi cast na karburatoru . diky za odpoved . jo a kdyz mam preple na benzin ...za studena 1000otacek a za tepla i 4500 a porat to podle pribyvajici teploty prirusta . uz si nevim rady
|
| 22.10.07, 18:29 |
|
 |
|
slovacek.milos
Mistr mechanik
Registrován: 1.3.06, 13:42 Příspěvky: 16256 Bydliště: Strážnice
|
 Re: Sitič
Butch píše: nedavno jsem kupil favorita 89. s karburatorem , prosim vas o radu ...chtel jsem vycistit karburator a asi jsem si rozvrtal cely sitič . na LPG mi to za studena chcipa a kolisa jako by to jelo na 3 valce a kdyz se to zahreje tak to drzi na 1600otackach nebo nekdy to jen tak vyleti na 3000 ......osobne tomu rikam "posrany sitič"  muzete mi nekdo poradit ? chtel bych koupit novy sitič ale newim jestli uz je automaticky prednastaveny nebo ho pak jeste musim stelovat ...slysel jsem ze to je nejporuchovejsi cast na karburatoru . diky za odpoved . jo a kdyz mam preple na benzin ...za studena 1000otacek a za tepla i 4500 a porat to podle pribyvajici teploty prirusta . uz si nevim rady
LPG se řeší asi takto pro dobrou finkci LPG musí být vozidlo na benál ve 100 % stavu napřed napiš jak to to jezdí na benál a plyn se dá dolatit, třeba pohneš půl otáčky na reduktoru a budeš OK miloš
|
| 22.10.07, 18:41 |
|
 |
|
Butch
Registrován: 22.10.07, 18:20 Příspěvky: 64 Bydliště: Frydek-Mistek
|
 Re: Sitič
LPG se řeší asi takto pro dobrou finkci LPG musí být vozidlo na benál ve 100 % stavu napřed napiš jak to to jezdí na benál a plyn se dá dolatit, třeba pohneš půl otáčky na reduktoru a budeš OK miloš[/quote]
takze ......na volnobeh benzinu to kolisa kolem 1000otacek plusminus 50 ....... kdyz je to ale zahrate tak se volnobeh porad zvyšuje . podle teploty ...mel jsem ho dneska pred křižovatkou i na 4500otačkach a vubec jsem nevedel co delat . nekdy se to pulhodiny drzi na 900 jak ma ...ale staci chvili jet a uz tam mate 2000. ... kdyz dam za jizdy rychlost (3) a dam nohu z plynu ...auto jede jako s tempomatem ale trosicku u toho kolisa . za studena je na benzin OK . diky
|
| 22.10.07, 19:09 |
|
 |
|
michalkatka
Registrován: 11.2.06, 15:19 Příspěvky: 19160 Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
|
 Re: Sitič
nájdi si tu na fóre ako sa nastavuej aut. sytič na Fave, hlavne to dôkladne premazať, aby ten mechanizmus chodil ľahko a volne...
už sa to tu preberalo viac krát..
_________________ Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336
|
| 23.10.07, 12:49 |
|
 |
|
Vít
Hluchoň
Registrován: 23.1.07, 15:00 Příspěvky: 11873
|
a ještě pružinky, ty musí být na svých místech, když s těmi pákami nešikovně ručně pootočíš, tak to přeskočí a už to netahá kam má
|
| 23.10.07, 13:18 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 10 ] |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|