|
|
|
FAQ
• Hledat • Přihlásit se
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 2 ] |
|
| Autor |
Zpráva |
|
skoda
Registrován: 13.10.07, 18:52 Příspěvky: 297 Bydliště: Brezno
|
 Kúrenie.
Zdravím Vás,ako je to s kúrením v škode 105 ? Podľa popisu v knihe sútri okruhy, malý po termostat,veľký po chladič a tretí kúrenie. Myslím si,že keď teplote stúpne napr.na 70 stupňov,termostat sa ešte neotvorí a zapnem kúrenie,tak cítim teplý vzduch a teplota na teplomeri klesne. Známi tvrdí,že kúriť sa dá až keď sa otvorí termostat. Práve dnes som menil termostat lebo bol trvele otvorený a nemohol som zohriať motor,po obede som prišiel z roboty,a mal som iba 60 stupňov,a v predu pri chladiči bola teplá hadica.Dík.
|
| 17.10.07, 18:03 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Martin
Registrován: 24.3.06, 19:10 Příspěvky: 3694 Bydliště: Vysočina
|
Topení funguje i když je termostat zavřený.
_________________ ŠKODA 125L LPG, r.v. 1988 béžová
ŠKODA 125L LPG, r.v. 198? červená
|
| 17.10.07, 18:05 |
|
 |
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 2 ] |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|