Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 16:17



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
 Kúrenie. 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: 13.10.07, 18:52
Příspěvky: 297
Bydliště: Brezno
Příspěvek Kúrenie.
Zdravím Vás,ako je to s kúrením v škode 105 ? Podľa popisu v knihe sútri okruhy, malý po termostat,veľký po chladič a tretí kúrenie. Myslím si,že keď teplote stúpne napr.na 70 stupňov,termostat sa ešte neotvorí a zapnem kúrenie,tak cítim teplý vzduch a teplota na teplomeri klesne. Známi tvrdí,že kúriť sa dá až keď sa otvorí termostat. Práve dnes som menil termostat lebo bol trvele otvorený a nemohol som zohriať motor,po obede som prišiel z roboty,a mal som iba 60 stupňov,a v predu pri chladiči bola teplá hadica.Dík.


17.10.07, 18:03
Profil
Příspěvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Registrován: 24.3.06, 19:10
Příspěvky: 3694
Bydliště: Vysočina
Příspěvek 
Topení funguje i když je termostat zavřený.

_________________
ŠKODA 125L LPG, r.v. 1988 béžová
ŠKODA 125L LPG, r.v. 198? červená


17.10.07, 18:05
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 2 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.319s | 10 Queries | GZIP : Off ]