Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 08:54



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 Skoda 120 1986 cuka a nema vykon v nizkych ot. 
Autor Zpráva
rejpal

Registrován: 26.4.06, 15:18
Příspěvky: 18477
Příspěvek 
Jiri píše:
jo pri pridani plynu... to zalezi co autor myslel pokud je to injektorem tak to zacuka a melo by se to pri plynule jizde uklidnit ale i tak ten injektor je prave dost dulezity.. no je dobre aby to fungovalo...


Dlouho jsem jezdil bez injektoru, takže s tou důležitostí bych to nepřeháněl.


14.10.07, 11:47
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Příspěvek Reklama

   

Registrován: 24.3.07, 10:11
Příspěvky: 326
Bydliště: Nový Jičín
Příspěvek 
no ono to právě že po přidání plynu cukne, pokud je to do 3000 otáček, a pak při jízdě to kolem 2000-2500 otáček tak houpá, poskakuje.... ale zajímavé je, že na dvojku je to kolem 2700, na trojku kolem 2500, na čtverku kolem 2200 a napětku to není tak moc znát ale přece lehce, kolem 2000 otáček....


16.10.07, 16:36
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.031s | 10 Queries | GZIP : Off ]