Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 16:17



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 41 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 motor130 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: 4.3.07, 22:36
Příspěvky: 10254
Bydliště: kósek vod Jevička
Příspěvek 
Kalista píše:
jak poznám že je motor ze 130 když je přeražený číslo a přebarvená hlava? a sundávat něco se mi moc nechce. Nebo je možny že 105motor výtahnu na 100km/h na 500m ?? :?:
:wink:

No já měl 105tku úžovku a kilo sem tam měl snad po 3 kilometrech, tak nevim... :lol:

_________________
"Now Kato, warm up the silver hornet!" | crowack@jabber.org


8.10.07, 12:05
Profil
Příspěvek Reklama

   
Moderátor

Registrován: 11.1.06, 19:03
Příspěvky: 933
Příspěvek 
Kalista píše:
jak poznám že je motor ze 130 když je přeražený číslo a přebarvená hlava? a sundávat něco se mi moc nechce. Nebo je možny že 105motor výtahnu na 100km/h na 500m ?? :?:
:wink:


Jestli je tam origo hlava, tak má svíčky stejně daleko od sebe, u 105/120 je větší vzdálenost mezi 2. a 3. válcem...

_________________
J.


8.10.07, 12:41
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 11.2.06, 15:19
Příspěvky: 19160
Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
Příspěvek 
Kalista píše:
jak poznám že je motor ze 130 když je přeražený číslo a přebarvená hlava? a sundávat něco se mi moc nechce. Nebo je možny že 105motor výtahnu na 100km/h na 500m ?? :?: :wink:


ale môže aj hocijaké auto.... s 500m skaly smerom dole...

_________________
Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336


8.10.07, 12:54
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 18.1.07, 15:16
Příspěvky: 4588
Bydliště: Citov Ol.Kraj
Příspěvek 
myslím po rovině :lol:
:wink:

_________________
Š 100L http://martin91.rajce.idnes.cz/S100_-_Stovecka
Š 110R http://martin91.rajce.idnes.cz/Skoda_110R_,,eRko
Š 136GL http://martin91.rajce.idnes.cz/Smoula/
Š Favorit, VW Caddy, Octavia III.


8.10.07, 13:16
Profil ICQ
Dezertér
Uživatelský avatar

Registrován: 19.11.06, 17:11
Příspěvky: 12402
Bydliště: Pardubice - jihozápadní okolí
Příspěvek 
Kolmá rovina...ááááááááááááno :lol: :lol:

_________________
Škoda 130 RAPID 1987 - 743.136 "Kdo nemá Rapida jistě život proklíná." UNDER RECONSTRUCTION
BMW E46 330xi Touring 2001 - Objem ničím nenahradíš.
Zakládající člen Coupé clubu TW
Škoda 743 Forever Team
Člen klubu ostrých motorů TW


8.10.07, 21:08
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.06, 20:40
Příspěvky: 27259
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek 
Kalista píše:
jak poznám že je motor ze 130 když je přeražený číslo a přebarvená hlava? a sundávat něco se mi moc nechce. Nebo je možny že 105motor výtahnu na 100km/h na 500m ?? :?:
:wink:


já vytáhnu tak 70 na těch 500 metrech :wink:

_________________
Nissan Navara D40
Passat 96kw
Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec :(


8.10.07, 21:10
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 18.1.07, 15:16
Příspěvky: 4588
Bydliště: Citov Ol.Kraj
Příspěvek 
to je dělo jak ...... prostě super :lol:
:wink:

_________________
Š 100L http://martin91.rajce.idnes.cz/S100_-_Stovecka
Š 110R http://martin91.rajce.idnes.cz/Skoda_110R_,,eRko
Š 136GL http://martin91.rajce.idnes.cz/Smoula/
Š Favorit, VW Caddy, Octavia III.


8.10.07, 22:41
Profil ICQ
Hluchoň

Registrován: 23.1.07, 15:00
Příspěvky: 11873
Příspěvek 
100Kmh na 500 metrech? spíš než typ motoru bych hledal velikost kol a typ převodovky, no a taky možná závadu v tachometru, ta akcelerace se mi zdá hodně dobrá, jedině že by ten motor byl nějak lepší


8.10.07, 22:52
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 18.1.07, 15:16
Příspěvky: 4588
Bydliště: Citov Ol.Kraj
Příspěvek 
kola jsou 13" převod vám neřeknu jelikož sám nevím ale je to tak 100km/h na 500m úplně v pohodě a brzdy ani nemluvím to je prostě žihadlo co jsi budem povídat
:wink:

_________________
Š 100L http://martin91.rajce.idnes.cz/S100_-_Stovecka
Š 110R http://martin91.rajce.idnes.cz/Skoda_110R_,,eRko
Š 136GL http://martin91.rajce.idnes.cz/Smoula/
Š Favorit, VW Caddy, Octavia III.


8.10.07, 22:56
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 6.11.06, 20:46
Příspěvky: 267
Bydliště: České Budějovice
Příspěvek 
Mam hlavu 130. Taky neni v nejlepší kondici, ale před půl rokem jsem jí trošku šolíchal kanály a snižoval a zabrušoval ventily. Taky jsem měl spadlý vložky, tak jsem na seriový těsnění ještě napral měděný kroužky a byl klid. Když si pro ní přijedeš, bude tvoje. Můžu ti k tomu dát i střeva, ale byly už chycený šály.

_________________
Peugeot 309 1.9 D
Škoda 120L "Rallye"(engine 781.136)


8.10.07, 23:03
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 18.1.07, 15:16
Příspěvky: 4588
Bydliště: Citov Ol.Kraj
Příspěvek 
jéééé díky ale jses moc daleko a už tam mam neco jinyho a je to slusny delo prej je to 105 ale na jsi my zda ten motor moc zivej typl bych si ze je to ze 130 má to slušnej odpich
:wink:

_________________
Š 100L http://martin91.rajce.idnes.cz/S100_-_Stovecka
Š 110R http://martin91.rajce.idnes.cz/Skoda_110R_,,eRko
Š 136GL http://martin91.rajce.idnes.cz/Smoula/
Š Favorit, VW Caddy, Octavia III.


8.10.07, 23:34
Profil ICQ
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 41 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.078s | 10 Queries | GZIP : Off ]