Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 08:54



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
 zamena znacky oleje 
Autor Zpráva

Registrován: 10.8.06, 22:50
Příspěvky: 926
Bydliště: Malé Březno,Most
Příspěvek zamena znacky oleje
muzu zamenit 15w-40 paramo s 15w-40 mogul ??

_________________
Favorit 135 BMM r.v. 94 - odhlašený
VW Golf III combi, 1.9 tdi, r.v. 97
Obrázek
Škoda 742 Forever Team


4.10.07, 11:24
Profil ICQ
Příspěvek Reklama

   
Hluchoň

Registrován: 23.1.07, 15:00
Příspěvky: 11873
Příspěvek 
mrkni ještě aby to mělo stejný API a neměl by být problém


4.10.07, 11:41
Profil ICQ
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Registrován: 1.3.06, 13:42
Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: zamena znacky oleje
jizíček píše:
muzu zamenit 15w-40 paramo s 15w-40 mogul ??


bez problémů, ale taky záležíco ten olej umí, třeba se setkáš že 15 W 40 není vhodný pod 10 stupnů moje sperturbo splnuje stoprocentní start při minus 26, původně 15W40 nyní s polosyntetickýma přísadama miloš


4.10.07, 11:42
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 3 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.041s | 10 Queries | GZIP : Off ]