Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 08:53



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
 vymena oleje 
Autor Zpráva

Registrován: 10.8.06, 22:50
Příspěvky: 926
Bydliště: Malé Březno,Most
Příspěvek vymena oleje
chystama se menit olej na jedny Š120 GLS r.v. 83 a ma chladic ... je to problem kdyz tam je ?? nebo olej muzu normal vymenit ??

_________________
Favorit 135 BMM r.v. 94 - odhlašený
VW Golf III combi, 1.9 tdi, r.v. 97
Obrázek
Škoda 742 Forever Team


6.6.07, 23:45
Profil ICQ
Příspěvek Reklama

   

Registrován: 29.8.06, 20:14
Příspěvky: 3060
Bydliště: Olomouc
Příspěvek 
Jedinej problém je v tom, že ho bude asi o litr víc, jinak stejný jak u ostatních aut.

_________________
Už tu nejsem, s fórem mi vlezte na hrb. Co jsem měl rozřešeno dořeště prosím přes drak@drakk.eu


7.6.07, 06:43
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 2 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.032s | 10 Queries | GZIP : Off ]