|
|
|
FAQ
• Hledat • Přihlásit se
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 3 ] |
|
Favorit - nefunkční sytič
| Autor |
Zpráva |
|
rob1976
Registrován: 4.4.07, 09:34 Příspěvky: 4 Bydliště: Frýdek-Místek
|
 Favorit - nefunkční sytič
Přestal se mi zapínat sytič při ranním startu. Lze to nějak doma opravit?
|
| 11.4.07, 10:39 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Dawid130
Registrován: 9.2.07, 15:16 Příspěvky: 9049
|
jen na studeném motoru???? Vyčistit jestli nevisí....
|
| 11.4.07, 10:40 |
|
 |
|
Belial
Registrován: 14.10.06, 13:16 Příspěvky: 243 Bydliště: Brno
|
jestli před tím fungoval dobře, tak zkus nejdřív promazat všechny ty malý pružinky od bimetalu, zkontrolovat vyhřívání bymetalu, taky je možný že je ten bimetal už unavenej - zkus kousek otočit s celým tělěsem bimetalu směrem ven z auta.. jinak ale hlavně všechno dobře promaž a rozchoď ať to chodí lehce, pak budem řešit dál
_________________ Favorit 136L r.v. 1989, 50KW
|
| 11.4.07, 12:25 |
|
 |
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 3 ] |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 16 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|