Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 28.3.24, 10:35



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ] 
 LPG servisy okres Karviná 
Autor Zpráva
Online

Příspěvky: 14649
Bydliště: Havířov
Příspěvek LPG servisy okres Karviná
Dobrý den, už jsem to tady kdysy řešil, ale zkusím se zeptat znovu. Nevíte prosím někdo o nějakém slušném LPG servisu někde v havířvě nebo blízkém okolí? Našel jsem a co mi řekli známí dva další servisy, ale ještě jsem tam nebyl? Szotek je pro mě ztracený případ, tam už nechci, je to hrozný *cenzurováno*.
V petřvaldě směrem na šenov je nějaký nový servis, kde předělávají auta na LPG. Mám to kousek od práce, tak by to s opravou bylo super. :)
Je to kousek od restaurace Petřvalďanka.
Druhý LPG servis je prý někde kousek za Szotkem a ten chlápek se prý jmenuje Lacko. Prý je šikovný a levný, né jako ten zloděj Szotek.

Nebyl prosím někdo z vás v některém z jmenovaných LPG servisů?

_________________
Škoda Favorit r.v. 94 BMM, Solitaire, Motor-Excel tuning, LPG- Minulost
Golf IV 1,6 74kW Jazz Blue perleť
Golf VII, 1,4TSi 103kW, Night Blue


2.11.13, 13:00
Profil
Pspvek Reklama

   
karosář
Uživatelský avatar

Příspěvky: 4110
Bydliště: Havirov
Příspěvek Re: LPG servisy okres Karviná
Ten druhý servis za szotkem, tam jsem si chtěl nechat předělávat 105 na plyn, ale po tom co tam kamarádovi auto jenom dodrbal, (on si totiž hraje i na autoservis) vyměnil věci které nebylo třeba a na co bylo třeba se vysral protože se mu to zdálo moc složité bych si u něho nenechal vyměnit ani žárovku, je to neuvěřitelný diletant a ignorant..(teda dofám, že máme namysli toho samého a nekřivdím někomu jinému..v takovém rodinném domku u lesa to tam má)

_________________
škoda 105S (Blanka)1984 437 000km-kdykoliv kamkoliv...
škoda 125L (Bobiš)1988 70 000km-přepych a pohodlí
škoda 100L (Šmoulinka)1974 204 000km-tradice a jistota
škoda 110R 1977 152tk
škoda felicia 1.3MPi 252tk+1.3 MPi Kombi LPG 424tk
OctaviaII 1,9tdi 452tk


2.11.13, 13:56
Profil
Online

Příspěvky: 14649
Bydliště: Havířov
Příspěvek Re: LPG servisy okres Karviná
Tak to se koukám. Dnes jsem tam byl se podívat kde je. Garážsoused ho hrozně vychvaloval jak je šikovný, levný a bůhví co. Je kousek, asi kilometr za Szotkem u lesa, možná méně. Bohužel mám ty samé zkušenosti se Szotkem, no spíše s jeho synem. :evil:
Děkuji že jsi mi to napsal, abych nedal mé autí zbytečně dalšímu *cenzurováno*.

Kdysy mi totiž uhnilo tažné zařízení na fáčku. Tak jsem vypustil plyn a vyndal nádrž LPG. Povyvařoval jsem zadek a vše vrátil jak má být. Bohužel ty měděné trubky tam jsou tak nešťastně různě pomotané a propletené, poohýbané, tak se mi ta hrubší od plnící trysky moc ohnula a nalomila. Byl jsem za Szotkem a domluvil se s ním kdy bude mít čas a cenu. Sliboval mi, že mi tam dá novou trubku, cenu za všechen materiál mi počítal myslím kolem 200,- kč. S prací, přeměřením těsnosti a seřízením mi sliboval cenu do 1000,- kč. Přišel den opravy. Nevěděl jsem a nakonec mi to opravoval jeho syn. Z ceny 1000,- kč bylo nakonec 2840,- kč. Taky mi začali hrabat do věcí, které nebyly potřeba. Místo výměny trubky mi nakonec jen uřízli ten zlomený kousek a dali mi tam nějakou spojku a asi 10cm nové měděné trubky. Tam mi to neustále fučí, tak to musím každou chvíli dotahovat a nebaví mě to. Ještě mi vyměnili plnící trysku, prý ta stará byla špatná, servomotorek na štelování směsi mi vyměnili za klasický mechanický škrtící ventil. Servoventil prý je asi špatný a nešlo to seřídit. Teď to nějak rozumně seštelovat je dost umění.
Proto hledám nějaký slušný LPG servis ať mi to dají trošku dohromady. Zkusím tedy ten Petřvald.

_________________
Škoda Favorit r.v. 94 BMM, Solitaire, Motor-Excel tuning, LPG- Minulost
Golf IV 1,6 74kW Jazz Blue perleť
Golf VII, 1,4TSi 103kW, Night Blue


2.11.13, 16:33
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 6800
Bydliště: Slezsko
Příspěvek Re: LPG servisy okres Karviná
udělej si cestu do Třince a stav se do Ceba :D
už nemá dílnu v Tyře, ale v Oldřichovicích :wink:


4.11.13, 05:50
Profil
Online

Příspěvky: 14649
Bydliště: Havířov
Příspěvek Re: LPG servisy okres Karviná
Aha, tak změna. U té restaurace Petřvalďanka je asi jenom Reklama na plotě. Dnes jsem to hledal a nic. Podle ulice na tom plakátu by to mělo být někde u mlýnů Šenov. Zítra pohledám. Zkusím to tam. Sice asi taky nějaký polák, podle jména, ale možná bude šikovný. Uvidíme.

_________________
Škoda Favorit r.v. 94 BMM, Solitaire, Motor-Excel tuning, LPG- Minulost
Golf IV 1,6 74kW Jazz Blue perleť
Golf VII, 1,4TSi 103kW, Night Blue


4.11.13, 17:33
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 22
Bydliště: MSK
Příspěvek Re: LPG servisy okres Karviná
Zdravím tě, pokud chceš mít jistotu kvalitně odvedené práce, tak zajeď k Šedovi do Rychvaldu. Máš to sice z ruky, ale je to fakt jistota. Byl jsem u něj 2x na vylazení auta (naposledy předminulý týden, vyměnili jsme tam karbec, seřídil ventily, předstih a pak jsme doladili bohatost a auto šlape jak hodinky) Auta dělá odjakživa a specializuje se na LPG montuje vše, od podtlaku po sekvenci. Je to jeden z těch vymírajících poctivých lidí na správném místě. Teď mu tady sice dělám reklamu, ale ten člověk je fakt zlatý.


http://www.lpg-seda.estranky.cz/


5.11.13, 22:42
Profil
Online

Příspěvky: 14649
Bydliště: Havířov
Příspěvek Re: LPG servisy okres Karviná
Děkuji za tip. Jednou mi o něm říkal jeden chlápek v práci a taky ho chválil. Měl kdysy fabii I. na LPG a prý k němu taky jezdil. Je z Petřvaldu, tam i pracujeme.
Včera jsem se byl domluvit s chlápkem v servisu u těch mlýnů Šenov jak jsem psal. Chlápek na dílně nic moc, takový neochotný, ale pak mě poslal za nějakých starším chlápkem v kanclu, polák jak poleno. Sice domluva složitá, protože polsky neumím, ale dalo se to. Docela ochotný, tak uvidím. Zatím mi opraví tu trubku, valí mi tam pořád plyn. Podle toho jak to udělají, pak uvidím dále. Buď si nechám u nich opravit i zbytek, nebo zkusím toho Šedu v Rychvaldě.
A zase tak daleko to z Petřvaldu kde pracuji není.

_________________
Škoda Favorit r.v. 94 BMM, Solitaire, Motor-Excel tuning, LPG- Minulost
Golf IV 1,6 74kW Jazz Blue perleť
Golf VII, 1,4TSi 103kW, Night Blue


6.11.13, 16:08
Profil
Online

Příspěvky: 14649
Bydliště: Havířov
Příspěvek Re: LPG servisy okres Karviná
Včera jsem si přivezl auto ze servisu od těch mlýnů Šenov a taky katastrofa. Takže to zkusím časem asi u toho Šedy v Rychvaldu. nechal jsem jim tam auto týden. Řekl jsem jim, že chci tu domrvenou trubku novou, že tam tu spojku nechci, že mě to pořád zlobí a musím to často dotahovat, jinak mi smrdí v autě plyn. Dobrá, předěláme vám to, znělo od toho jejich šéfa. Po týdnu jsem si pro to přijel. Byli tam tři, ten šéf se kterým jsem se omlouval, jeden starší chlápek a jeden mladý kluk, kterému jsem auto předával. Tu domrdanou trubku mi tam nechali, jen mi ty převlečné matky na té spojce něčím utěsnili, je to od nějaké pasty nebo pásky. No, ale ta trubka stále trčí ven, tudíž mi tam nejde dát to plechové víčko, které jsem jim tam nachystal do kufru.
Takže další *cenzurováno*. Alespoň si za to nevzali moc, jako zku...n Szotek.

_________________
Škoda Favorit r.v. 94 BMM, Solitaire, Motor-Excel tuning, LPG- Minulost
Golf IV 1,6 74kW Jazz Blue perleť
Golf VII, 1,4TSi 103kW, Night Blue


5.1.14, 16:49
Profil
Ignorant pravidel

Příspěvky: 9399
Bydliště: Kolín
Příspěvek Re: LPG servisy okres Karviná
ze by teflonova topenarska paska ?

_________________
otec: Fobia Sedan HTP :P
m o j e: Citroen C4 1.6HDi FAP auto pro ženu - hračka pro muže


5.1.14, 18:27
Profil
Online

Příspěvky: 14649
Bydliště: Havířov
Příspěvek Re: LPG servisy okres Karviná
Teflonová páska většinou vývá bílá, tohle je šedé nebo stříbrné. To je jedno. Chtěl jsem tu trubku vyměnit a udělat to pořádně, ať to jde zakrýt tím deklíkem, ale nechali to tak, *cenzurováno*. :evil:

_________________
Škoda Favorit r.v. 94 BMM, Solitaire, Motor-Excel tuning, LPG- Minulost
Golf IV 1,6 74kW Jazz Blue perleť
Golf VII, 1,4TSi 103kW, Night Blue


6.1.14, 20:31
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 22
Bydliště: MSK
Příspěvek Re: LPG servisy okres Karviná
..... já ti říkal, ať zajedeš k tomu Šedovi. Měl bys klid.


6.2.14, 15:15
Profil

Příspěvky: 547
Bydliště: Ostrava
Příspěvek Re: LPG servisy okres Karviná
Kdysi jsem měl fačko a feldu na plyn, nepotřebuji dělat Šedovi reklamu , ale lepšího plynaře jsem neviděl a to jsem tam jezdil z Ostravy, kde servisů bylo dost , ale samí hlupáci.
Pokud můžu doporučit zastav se tam a budeš překvapený.


29.11.14, 19:13
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 12 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz