Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 28.3.24, 17:12



Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 1127 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76  Další
 ETHANOL E85 
Autor Zpráva
Pan Kapitán
Uživatelský avatar

Příspěvky: 12050
Bydliště: Tynec n.L.
Příspěvek Re: ETHANOL E85
Milosi.... za sebe muzu rict, ze uz mne s tim začínáš pekne srat. Jedna věc je se s nekym dohadovat a druha věc je ho neustale osočovat a napadat. Napadat nekoho kvůli jeho zamestnani, to uz je opravdu hodne ubohy a skutecne mimo ucel tohodle tematu. Bejvaly doby, kdy byly tvoje prispevky aspoň zabavny, ted uz ani to ne. Jestli toho nedokazes nechat, tak sem nebudes psat nic. Tohle je moje poslední připomínka, pak uz nasleduje zakaz vstupu. Napsal bych ti to do osobní zprávy, ale myslim, ze když tu tak pekne probiras a hazis spinu verejne, tak to ti jiste nebude vadit, když to taky napisu verejne!

_________________
Forman 1994 Million Edition "Frankie"
Rapid 120/1985 "Eda" - BAZ 120R
Škoda 742 Forever TeamObrázek

Cvokárium: Youtube Instagram


21.8.15, 04:33
Profil ICQ YIM
Pspvek Reklama

   
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: ETHANOL E85
[quote="fatal"][quote="slovacek.milos"] umíš leda tak vypojit lambádu a nalít do nádrže kdejakou sračku. :lol:

tak to jsi nepochopil vůbec nic

třeba mi napiš jakou sračku leju do auta nebo u kterého auta mám vypojenou lambádu :?:


21.8.15, 07:43
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: ETHANOL E85
[quote="Viky"]Milosi.... za sebe muzu rict, ze uz mne s tim začínáš pekne srat. Jedna věc je se s nekym dohadovat a druha věc je ho neustale osočovat a napadat.

víš mi se taky nelíbí když o mě někdo píše že liju do aut sračky, furt kradu a porušuju zákony, neodvádím daně,
mě jen zajímá co porušuji, a kde co kradu, nebo jaké sračky leju do aut, to jsem se zatím nedověděl :oops:


21.8.15, 09:17
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 12478
Příspěvek Re: ETHANOL E85
Pokial lejes do auta neschvalene palivo tak pouzivas auta technicky nesposobile na prevadzku na pozemnych komunikaciach. Schvalene palivo najdes vo velkom technickom preukaze. Cize ak tam mas NM, tak mas pouzivat motorovu naftu a nie olej ci inu sracku co si namiesas doma v dielni. Taktiez ked mas v TP napisane BA95, tak tam etanol nema co robit. Tu neplati ziadne ale. Bud je palivo v TP, alebo porusujes zakon.

_________________
"You only really learn by doing it, I believe." Ayrton Senna


21.8.15, 09:21
Profil Zobrazit autorovy stránky
rejpal

Příspěvky: 18132
Příspěvek Re: ETHANOL E85
slovacek.milos píše:
třeba mi napiš jakou sračku leju do auta nebo u kterého auta mám vypojenou lambádu :?:


Sám se tu tím v diskusi chlubíš:

slovacek.milos píše:
moje felda baští stále domácí výrobek na ujetí 100 km stačí 12.5O kč


slovacek.milos píše:
já jel všera s bráva 1.2 16V jelo to jen na akceleraci a pak následovala jakoby decelerece, neustálý boj s plynovým pedálem, normální jízda nemožná, odpojil jsem lambádu a v pohodě, jaký poměr a kolik to žere jsem se ale nedověděl





slovacek.milos píše:
mě jen zajímá co porušuji, a kde co kradu, nebo jaké sračky leju do aut, to jsem se zatím nedověděl :oops:


Ale dozvěděl, tady to máš znova:

darklord píše:
353/2003 Sb. + 56/2001 Sb.


slovacek.milos píše:
moje felda baští stále domácí výrobek na ujetí 100 km stačí 12.5O kč





Takže zkus použít mozek a nedělat tu ze sebe debila.


21.8.15, 09:28
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: ETHANOL E85
to máš pořád dokola

ty zákony se na mě nevztahují už jsem to řešil s celníkamajediný problém byl v tom že jsem musel odvést spotřební dan za metanol i s úrokama :roll:

a moje auta prochází STK a měření emisí mám v pořádku vše s potřebnými doklady, dement co tomu nerozumí pořád papouškuje něco o čem nic neví :wink:


21.8.15, 10:19
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: ETHANOL E85
darklord píše:
Pokial lejes do auta neschvalene palivo tak pouzivas auta technicky nesposobile na prevadzku na pozemnych komunikaciach. Schvalene palivo najdes vo velkom technickom preukaze. Cize ak tam mas NM, tak mas pouzivat motorovu naftu a nie olej ci inu sracku co si namiesas doma v dielni. Taktiez ked mas v TP napisane BA95, tak tam etanol nema co robit. Tu neplati ziadne ale. Bud je palivo v TP, alebo porusujes zakon.


takže každé auto co přistane ve veselí nad moravou u unicornu a natankuje ekologickou naftu a má v techničáku NM tak porušuje zákon, zavolej na policii do veselí nad moravou telefon: 974 633 520at stím udělají pořádek, zhruba co deset minut tam auto stojí a tankuje


21.8.15, 10:26
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 12478
Příspěvek Re: ETHANOL E85
Takze ked vsetci zacnu strielat ludi, tak zacnes aj ty hej? proste, nevykrucaj sa ze neporusujes zakon, ked to robis. Vedome. A este sa s tym chvalis...

_________________
"You only really learn by doing it, I believe." Ayrton Senna


21.8.15, 13:45
Profil Zobrazit autorovy stránky
Vývojář
Uživatelský avatar

Příspěvky: 3834
Bydliště: Nová Paka, okres Jičín
Příspěvek Re: ETHANOL E85
Tak se snad nepoperem.Psst a uz klid... :|

_________________
Renault Megane II combi 1.6 16V '05
Ex auta:
Renault Megane I Grandtour 1.4 16V '03
Peugeot 106 1.1 '02
Fáčko 136L '89 Bělouš
Š Felda 1.3 MPI Color line '99 Lentilka
Š Felda 1.3 MPI Combi '97
Fáčko 1.3 Lxi '93
Š 120 LS '78 Beruška


21.8.15, 15:55
Profil
Pan Kapitán
Uživatelský avatar

Příspěvky: 12050
Bydliště: Tynec n.L.
Příspěvek Re: ETHANOL E85
Ja se prat nemusim, reseni na tohleto mam hned nekolik. ;)

_________________
Forman 1994 Million Edition "Frankie"
Rapid 120/1985 "Eda" - BAZ 120R
Škoda 742 Forever TeamObrázek

Cvokárium: Youtube Instagram


21.8.15, 16:04
Profil ICQ YIM
Vývojář
Uživatelský avatar

Příspěvky: 3834
Bydliště: Nová Paka, okres Jičín
Příspěvek Re: ETHANOL E85
To jako admin zcela urcite... :wink:

_________________
Renault Megane II combi 1.6 16V '05
Ex auta:
Renault Megane I Grandtour 1.4 16V '03
Peugeot 106 1.1 '02
Fáčko 136L '89 Bělouš
Š Felda 1.3 MPI Color line '99 Lentilka
Š Felda 1.3 MPI Combi '97
Fáčko 1.3 Lxi '93
Š 120 LS '78 Beruška


21.8.15, 17:14
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: ETHANOL E85
ono řešení ani není

nikdo zvás nemůže řešit věci kterým nerozumí

proto se nikam nedopracujem, mi taková přestřelka velicevyhovuje aspon se zas dovím že něco dobře umím :wink:


21.8.15, 18:00
Profil
Pan Kapitán
Uživatelský avatar

Příspěvky: 12050
Bydliště: Tynec n.L.
Příspěvek Re: ETHANOL E85
No, tak ještě jednou: Prestrelky nevyvolávej a když uz se s nekym chces dohadovat, tak slusne. Neslusnym chovanim ze sebe delas hovado, to umis, ale mne to uz nebavi.

_________________
Forman 1994 Million Edition "Frankie"
Rapid 120/1985 "Eda" - BAZ 120R
Škoda 742 Forever TeamObrázek

Cvokárium: Youtube Instagram


21.8.15, 18:02
Profil ICQ YIM
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: ETHANOL E85
viki jestli tě to nebaví za to nemohu, ani se nedivím, co tě nebaví tak to nedělej, mi jen zajímá jestli nedělám něco špatně, :oops:


21.8.15, 18:06
Profil
Pan Kapitán
Uživatelský avatar

Příspěvky: 12050
Bydliště: Tynec n.L.
Příspěvek Re: ETHANOL E85
Jsi trosku na omylu. Ze mne to nebavi, za to skutecne muzes ty a to je to, co delas spatne.

Pokud se tu s JC hodlate urazet a dohadovat o kravinách, tak vam to tu proste zamknu nebo smazu. Jeho chyba je, ze se necha od tebe vyprovokovat, ale bohužel, vedes to ty, takze to taky pripadne sliznes ty.

Diskuze ma ostatním prinaset užitek a ne zdeseni. To je zlaty pravidlo, který přes vsechnu uvolněnou atmosféru tady na TW hodlam dodržovat. Jestli nehodlas, tak si zaloz svůj sprostej Techweb, svoje sprosty forum, tam si muzes blit co chces. Uprimne receno nevim co te k tomu vede, jestli jsi opravdu tak blbej nebo se jenom potrebujes predvadet. To klidne muzes, pis si tu o kozach svy stary (nic proti ni, aspoň je o cem mluvit), ale věnovat desitky stran debilnim dohadum o volny pracovni době, jak kdo krade a kdo je podvodnik nebo jiných pitomostech tu proste nebudu.

OK?

_________________
Forman 1994 Million Edition "Frankie"
Rapid 120/1985 "Eda" - BAZ 120R
Škoda 742 Forever TeamObrázek

Cvokárium: Youtube Instagram


21.8.15, 18:26
Profil ICQ YIM
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.   [ Příspěvků: 1127 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz