| Autor |
Zpráva |
|
varok
Registrován: 17.9.06, 15:37 Příspěvky: 14998 Bydliště: Havířov
|
 Re: Varok- fávo Solitaire 94
V nejbližší době mě asi čeká výměna spojky. Do kopců a při větší zátěži už to začíná asi klouzat. Jen jsem se chtěl prosím zeptat, jaká je dobrá značka? Našel jsem po obchodech: Sachs, Valeo nebo Luk. Co z toho vybrat, aby to něco vydrželo? Čínu předem vzdávám, po mých špatných zkušenostech s drobnějšími díly od žlutých.
_________________ Škoda Favorit r.v. 94 BMM, Solitaire, Motor-Excel tuning, LPG- Minulost Golf IV 1,6 74kW Jazz Blue perleť Golf VII, 1,4TSi 103kW, Night Blue
|
| 16.4.14, 20:57 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
gokralik
Registrován: 28.12.07, 16:31 Příspěvky: 11977 Bydliště: Český Těšín
|
Zajeď si do autetechny Karviná. Když jim vrátíš starou spojku (musí být origo) budeš mít origo spojku za krásných 1200 kč.
_________________ Favorit 135GLX, 1992, LPG - Fanouš  Forman 136GLX, 1993, LPG - Miloš_
|
| 16.4.14, 21:04 |
|
 |
|
Martin91
Registrován: 18.1.07, 15:16 Příspěvky: 4588 Bydliště: Citov Ol.Kraj
|
 Re: Varok- fávo Solitaire 94
A šteloval jsi někdy lanko spojky ? 
_________________ Š 100L http://martin91.rajce.idnes.cz/S100_-_Stovecka Š 110R http://martin91.rajce.idnes.cz/Skoda_110R_,,eRko Š 136GL http://martin91.rajce.idnes.cz/Smoula/ Š Favorit, VW Caddy, Octavia III.
|
| 16.4.14, 21:22 |
|
 |
|
Jarda S.
Dřevák na focení, neumí ostřit
Registrován: 19.7.06, 20:40 Příspěvky: 27259 Bydliště: Netolice největší prdel v republice
|
 Re: Varok- fávo Solitaire 94
u fáva se šteluje jenom vejška pedálu, jak začne klouzat je konec varok: jedině Sachs, LUK je na nic je měkkej takže to bude jako šlapat do hovna a ne na spojku
_________________ Nissan Navara D40 Passat 96kw Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec
|
| 16.4.14, 21:54 |
|
 |
|
Martin91
Registrován: 18.1.07, 15:16 Příspěvky: 4588 Bydliště: Citov Ol.Kraj
|
 Re: Varok- fávo Solitaire 94
Sádro bez urážky, mám na fáčku taky LUK má přes 15 000km najeto a no-problem, su naprosto spokojen... 
_________________ Š 100L http://martin91.rajce.idnes.cz/S100_-_Stovecka Š 110R http://martin91.rajce.idnes.cz/Skoda_110R_,,eRko Š 136GL http://martin91.rajce.idnes.cz/Smoula/ Š Favorit, VW Caddy, Octavia III.
|
| 16.4.14, 22:10 |
|
 |
|
gokralik
Registrován: 28.12.07, 16:31 Příspěvky: 11977 Bydliště: Český Těšín
|
No, je fakt, že pocitově je LUK hrozný. Je to jak šlapat do hovna. Ale po čase si člověk zvykne a přijdou mu divná ostatní auta. Na Fanoušovi je LUK 20 tkm a zatím OK, na Milošovi 40 tkm a taky OK.
_________________ Favorit 135GLX, 1992, LPG - Fanouš  Forman 136GLX, 1993, LPG - Miloš_
|
| 16.4.14, 22:30 |
|
 |
|
Jarda S.
Dřevák na focení, neumí ostřit
Registrován: 19.7.06, 20:40 Příspěvky: 27259 Bydliště: Netolice největší prdel v republice
|
 Re: Varok- fávo Solitaire 94
Martin91 píše: Sádro bez urážky, mám na fáčku taky LUK má přes 15 000km najeto a no-problem, su naprosto spokojen...  říkám svojí zkušenost mě nepřežil ani 20 000km - praskla pružina v přítlačáku a pocitově byl měkkej 
_________________ Nissan Navara D40 Passat 96kw Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec
|
| 16.4.14, 23:04 |
|
 |
|
varok
Registrován: 17.9.06, 15:37 Příspěvky: 14998 Bydliště: Havířov
|
 Re: Varok- fávo Solitaire 94
S tou autotechnou to vypadá dobře, i když už to tam není co bývalo. Ale já potřebuji nejdříve koupit novou a potom ji ve fáčku vyměnit. Takže ta zn. Sachs bude dobrá volba? Znám pár lidí, kteří na fáčka a feliny dávají Valeo a Luk, no nejsou moc spokojeni. To lanko už jsem 2x šteloval, ale to už je asi moc. Teď se při rozjezdech tomu moc nechce a musím to více točit. Ptal jsem se jednoho chlápka, který opravuje auta a prý už půjde asi spojka kakat. No, fáčko mám od konce roku 2005, takže na stávku už má nárok. 
_________________ Škoda Favorit r.v. 94 BMM, Solitaire, Motor-Excel tuning, LPG- Minulost Golf IV 1,6 74kW Jazz Blue perleť Golf VII, 1,4TSi 103kW, Night Blue
|
| 17.4.14, 14:55 |
|
 |
|
Jarda S.
Dřevák na focení, neumí ostřit
Registrován: 19.7.06, 20:40 Příspěvky: 27259 Bydliště: Netolice největší prdel v republice
|
 Re: Varok- fávo Solitaire 94
sachs je to nejlepší co můžeš na fávo koupit
_________________ Nissan Navara D40 Passat 96kw Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec
|
| 17.4.14, 16:09 |
|
 |
|
varok
Registrován: 17.9.06, 15:37 Příspěvky: 14998 Bydliště: Havířov
|
 Re: Varok- fávo Solitaire 94
No co mám Sachs tak přední tlumiče. Předtím tam byly Atesa a s těmi jsem nebyl nějak extra spokojený. Sice držáky, ale moc měkké. Sachsy jsou trošku tvrdší, takže mi vyhovují. A už je tam mám snad kolem 6 let a zatím ještě drží a netečou. Takže asi půjdu do té spojky Sachs, děkuji
_________________ Škoda Favorit r.v. 94 BMM, Solitaire, Motor-Excel tuning, LPG- Minulost Golf IV 1,6 74kW Jazz Blue perleť Golf VII, 1,4TSi 103kW, Night Blue
|
| 17.4.14, 20:27 |
|
 |
|
varok
Registrován: 17.9.06, 15:37 Příspěvky: 14998 Bydliště: Havířov
|
 Re: Varok- fávo Solitaire 94
Dnes jsem dal na Fáčko zpátky origo výfuk s katalyzátorem. První díl alá nohavice jsou buď od Janíka z petřvaldu nebo vrakáče, už nevím. Kdysy natřeny nějakou nekvalitní stříbřenkou, nyní výbornou. Katalyzátor je stále původní a funkční, alespoň podle zápachu z výfuku. Druhý díl jsem nedávno koupil na vrakecu v suché, naštěstí značka Tyll. V dost zachovalém stavu, natřeno opět kvalitní stříbřenkou. Zadní díl asi polák, taky z vrakecu, ale v petřvaldě. V suché měli jeden zadek, ale v dost špatném stavu. Taky natřeno stříbřenkou. Jen mě naštvalo, že asi nohavice jsou špatně ohnuté v tom ohybu, kde je potom spodní příruba. Mám to spojené s katem a prdí mi to tam, protože příruby nejsou rovnoběžné, ale jemně do A. Mám tam starší uhlíkový kroužek. Pomohl by ten drátěný? Ten je přece jenom trošku měkčí a možná se poddá, ne? Nebo co s tím? Poslední možnost je sundat nohavice, naříznout, přihnout u té příruby a znovu zavařit. Natrefit na slušné nohavice je asi dost velký kumšt. Co byly na fáčku origo nohavice, tak taky byly tak blbě ohnuté, ale ty byly zase naopak moc přehnuté, tyhle jsou jakoby nedohnuté. Nebo nevíte někdo o nějaké kvalitní pastě na výfuky? Teda jestli by pomohla.
_________________ Škoda Favorit r.v. 94 BMM, Solitaire, Motor-Excel tuning, LPG- Minulost Golf IV 1,6 74kW Jazz Blue perleť Golf VII, 1,4TSi 103kW, Night Blue
|
| 17.4.14, 20:38 |
|
 |
|
CrazyMan
Registrován: 28.4.08, 19:34 Příspěvky: 3328 Bydliště: Studénka
|
 Re: Varok- fávo Solitaire 94
_________________ VW Passat 3B3 1.9 TDI 96Kw
|
| 17.4.14, 22:55 |
|
 |
|
varok
Registrován: 17.9.06, 15:37 Příspěvky: 14998 Bydliště: Havířov
|
 Re: Varok- fávo Solitaire 94
Výfuky zn. Bosal už nejsou co bývaly, ale pastu mají dobrou? Dobře, zkusím ji někde koupit. Děkuji
_________________ Škoda Favorit r.v. 94 BMM, Solitaire, Motor-Excel tuning, LPG- Minulost Golf IV 1,6 74kW Jazz Blue perleť Golf VII, 1,4TSi 103kW, Night Blue
|
| 18.4.14, 05:05 |
|
 |
|
varok
Registrován: 17.9.06, 15:37 Příspěvky: 14998 Bydliště: Havířov
|
 Re: Varok- fávo Solitaire 94
U nás mají jen takovou malou plechovku, nějaká cizina, neznámá značka. Kdysy jsem to koupil, ale byl jsem zklamaný. Vypadá to podobně, jako tmel se sk. vlákny. Ale po pár dnech se to vydrolí a netěsnosti jsou opět. Zkusím někde sehnat tu pastu Bosal.
_________________ Škoda Favorit r.v. 94 BMM, Solitaire, Motor-Excel tuning, LPG- Minulost Golf IV 1,6 74kW Jazz Blue perleť Golf VII, 1,4TSi 103kW, Night Blue
|
| 18.4.14, 14:35 |
|
 |
|
Veteranista
Junior TW team
Registrován: 13.4.08, 13:19 Příspěvky: 6030 Bydliště: Těšnovice
|
 Re: Varok- fávo Solitaire 94
Myslím, že pokud to na sebe nesedí, tak žádná pasta nepomůže, cokoliv se zapeče, ztvrdne na kamen a jak se výfuk hýbe vydrolí se, koupi bych obyčejný kamnářský tmel v železářství stejně je to to samé a levnější
_________________ Octavia 60 & Octavia 61 & 1000MB 67 & M22 1969 & 110LS 75 & 100L 75& M-B 200D 76 & F 127 77 & 120L 77 & 1203COM 80 & F 126p 86 & F 126p 87 & 125L(136L) 89 & O Corsa B 1996 &M-B 212D 98 &motocykly
|
| 18.4.14, 14:54 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|